کد خبر : 55801
تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 921 بازدید

معاون عمرانی استانداری لرستان منصوب شد

    به گزارش میرملاس نیوز ، در این حکم  محمد اصلانی به پیشنهاد استاندار لرستان و با تایید وزیرکشور، به عنوان معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری لرستان منصوب شده است. شایان ذکر است، تا قبل از انتصاب، مجید کیانپور حدود 9 ماه سکان هدایت معاونت امور عمرانی استانداری لرستان را برعهده داشت. مدیرکل […]

81312911-5951545 

 

به گزارش میرملاس نیوز ، در این حکم  محمد اصلانی به پیشنهاد استاندار لرستان و با تایید وزیرکشور، به عنوان معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری لرستان منصوب شده است.

شایان ذکر است، تا قبل از انتصاب، مجید کیانپور حدود 9 ماه سکان هدایت معاونت امور عمرانی استانداری لرستان را برعهده داشت.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس تهران و همدان، معاون فنی و اجرایی و سرپرست معاونت مسکن استان همدان، رییس سازمان مسکن و شهرسازی همدان، معاون شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی کشور، مدیر کل فنی و تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و رییس هیات مدیره شرکت تامین مسکن فرهنگیان از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی اصلانی است.

 همچنین بنا به اعلام روابط عمومی استانداری لرستان مراسم معارفه معاون عمرانی لرستان خرم آباد، فردا  بعداز ظهر در محل استانداری لرستان برگزار می شود.

خبر تکمیلی:گفتگو محمد اصلانی با ایرنا؛

به عنوان یک لر افتخارم خدمت به مردم متدین و اصیل لرستان است و باید لرستان را متناسب با شان و منزلت مردم این استان توسعه دهیم.

وی مهمترین مشکلات استان لرستان را مهیا نبودن زیرساختهای عمرانی و اقتصادی استان دانست و گفت : تمامی افراد ، تشکلها و نهادها باید با تعامل و همکاری و فارغ از گرایشهای فکری و حزبی تنها به فکر اعتلای استان باشند.

اصلانی که روز گذشته با پیشنهاد استاندار لرستان و تایید وزیر کشور به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان منصوب شد اظهار کرد: توسعه راهها ، تکمیل پروژه های عمرانی و نیز بازسازی زیرساختهای فرسوده استان را از مهمترین برنامه های کاری خود می دانم و برای رسیدن به این اهداف از تمامی ظرفیتهای استان استفاده خواهم کرد.

وی گفت: هدفم از پذیرش این مسوولیت تنها خدمت به مردم لرستان بوده چرا که مردم لرستان شایسته خدمت هستند و معتقدم لرستان را باید تنها با دست لرستانیها ساخت چراکه آنان بهتر از هر کس دیگری به مشکلات خود واقف هستند.

وی با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه اضافه کرد: مسوولان باید مطبوعات و رسانه ها را رکن اصلی توسعه بدانند و هم افزایی وتعامل مطلوب با رسانه ها داشته باشند .

وی ادامه داد: به طور قطع برای تحقق امر توسعه و برنامه های کاربردی در حوزه عمران و آبادانی لرستان از ظرفیت و توان رسانه ها استفاده خواهم کرد.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس تهران و همدان، معاون فنی و اجرایی و سرپرست معاونت مسکن استان همدان، رییس سازمان مسکن و شهرسازی همدان، معاون شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی کشور، مدیر کل فنی و تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و رییس هیات مدیره شرکت تامین مسکن فرهنگیان از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی اصلانی است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مبارک بو

[پاسخ]

ایمان یارمحمدی در گفته :

اقای اصلانی تبریک میگم…

الحق که شما شایسته این پست هستید.

[پاسخ]

بقاع نیوز در گفته :

به مبلها پشت بزن و گرم شو تا طعم فقر را نچشی…

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۸:۰۶:

بيلا بيا واجا

[پاسخ]

حسین پاسخ در تاريخ شنبه ۲۶ دی , ۱۳۹۴ ۱۹:۲۷:

ایشون از اون دسته ادمهای سرد و گرم کشیده روزگار هستن

[پاسخ]

کارشناس استانداری در گفته :

چراعلت عزل آقای کیانپور اعلام نمیشود؟

[پاسخ]

مصطفی جمشیدی در گفته :

هیچ سوابق مرتبط و مناسبی برای معاونت عمرانی استانداری ندیدم

[پاسخ]

حسین پاسخ در تاريخ شنبه ۲۶ دی , ۱۳۹۴ ۱۹:۲۵:

اگه یکم تحقیق کنید متوجه سوابق ایشون میشوید

[پاسخ]

راستار در گفته :

با سلام در پیامی در سایت هومیان از جناب کیان پور و برخی مدیران نام بردم . خوشبختانه کیان پور شناسایی شد ولی تعداد دیگری هم در کنار نام ایشان هست که قطعا استاندار محترم و زحمت کش استان جناب مهندس بازوند برای ایشان هم برنامه هایی دارند. استان را به لحاظ مدیریتی ، مدیران یک دست و هم قسم توسعه می دهند . دست ها باید با هم باشند برخی مدیران احمدی نزادی مانند خزه بر تنه برخی صندلی ها تکیه زده اند ان ها را بردارید تا نفسی بکشد ان قسمت تنه استان.

[پاسخ]

راستار در گفته :

جناب مهندس اصلانی تبریک و تهنیت اینجانب را بپذیرید .برایتان دعای خیر و آرزوی توفیق برای شما و جناب مهندس بازوند و جناب مهندس شاهرخی دارم. هنور یک دست نشده است شورای مدیران ارشد.

[پاسخ]

مآرک با جناب مهندس اصلانی
و جوونیا بها به

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

باسلام
همان گونه كه مهندس اصلاني عزيز اشاره داشته اند مردم شريف استان لرستان با ديرينه سراسر افتخار شايسه منزلتند و مرد دوران هاي سخت در مبارزه با ستمشاهي و حضور در هشت سال دفاع مقدس با پرونده اي سراسر عزت و افتخارند. با توجه به شناختي كه از آقاي مهندس اصلاني دارم و سوابق مديريتي درخشان ايشان، به خصوص دغدغه خدمت به قشرهاي محروم جامعه؛ انشاالله باعث تحول در زمينه عمران و آباداني آن خطه سرسبز و دلاورخيز خواهد بود.

[پاسخ]

ضمن تبريك به آقاي مهندس اصلاني اميدوارم منشا خدمات وعمران وآباداني استان بشوند درجواب آقاي جمشيدي بايد بگم طبق جستجويي كه دراينترنت وپرس وجو از همكاران سابق ايشان داشتم ايشان سابقه 25ساله در قسمت هاي عمراني سازمان ها ودستگاههاي اجرايي دارند كه حدود 18سال آن سابقه مديريتي است وفوق العاده باتجربه هستند درزمان جنگ تحميلي به عنوان اولين نفر مبتكر ساخت پل هاي كابلي بودند كه كارهاي لجستيكي جنگ را درمنطقه سريعتر كرد وبه خاطر اين ابتكار يكي از مهمترين دانشگاههاي آمريكا مدرك دكتري عمران افتخاري به ايشان اهدا كرده .
به هرحال ما مردم لرستان چشم به راه حركتهاي بزرگ ازايشون هستيم بايد ديد كه ميتونه انتظارات را برآورده كنه يانه؟

[پاسخ]

کسری رشنو در گفته :

سلام اقای مهند س اصلانی
۱-جرا پرواز حجاج از فرودگاه خرم اباد امسال انجام نمیشود
۲-پس ابن همه تبلیغات راجع به اسفالت باند و اماده سازی باند برای هواپیما های پهن پیکر چی شد
۳ چرا مقاومت باند فرودگاه خرم اباد بین ۶۰تا ۷۰ درصد است

[پاسخ]

کسری رشنو در گفته :

چرا امسال پرواز حجاج از فرودگاه خرم اباد انجام نمیشود مگر هنوز غیر استاندارد است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :