کد خبر : 55847
تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 335 بازدید

۲۵۰۰ بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد

کریمی فر: ۲۵۰۰ بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد  مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از توزیع دو هزار و ۵۰۰ بخاری تابشی در سطح مدارس این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع سال تحصیلی […]

http://www.mirmalas.com/wp-content/uploads/2014/01/0-8.jpeg

کریمی فر:

۲۵۰۰ بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد
 مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از توزیع دو هزار و ۵۰۰ بخاری تابشی در سطح مدارس این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع سال تحصیلی امسال بیش از دو هزار و ۵۰۰ بخاری تابشی در سطح مدارس شهرستانهای مختلف استان لرستان توزیع شده است.

وی بیان داشت: همچنین با اقدامات صورت گرفته کار تعمیر و سرویس سیستم های شوفاژ مدارس نیز انجام شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان در بخش دیگری از سخنان خود به ساماندهی نیروهای انسانی در این اداره کل خبر داد و تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته در مجموع برای سال تحصیلی جاری درخواست بیش از چهار هزار و ۲۰۰ معلم استان در کمیته نقل و انتقالات مورد بررسی قرار گرفته شد.

کریمی فر همچنین به اقدامات صورت گرفته در زمینه پروژه مهر در لرستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه پنج کمیته در آموزش و پرورش استان راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه مراسم جشن شکوفه ها با حضور ۳۱ هزار و ۲۰۰ دانش آموز پایه اول ابتدایی در سطح مدارس استان برگزار می شود تصریح کرد: این مراسم ۳۱ شهریور ماه امسال همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان همچنین مراسم جشن بازگشایی مدارس استان نیز با حضور ۲۵۰ هزار دانش آموز ابتدای مهرماه برگزار می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

زاهدالدين آقايي سهرابوند در گفته :

افرین بر این نیروی کوهدشتی و فعال سیاسی و فرهنگی

اینکه احساس بشودمدیرکل نتواندرییس اداره ای راتغییردهدگرمایش ازهزاران بخاری بیشتراست.

آره واقعا /بیشترمسولین ما حرفای قشنگ می زنن ولی در عمل ………واقعا وقتی یه مدیر کل نتواند رییس یه اداره زیر مجموعه خودش را عوض کند چه اصراری بر ماندن وریاست دارد / مدیر کل محترم با مدیران تحمیلی و اسبق باحرفای قشنگی که میزنی آش همان آش و کاسه همان کاسه خودتون رو زیاد زحمت ندید

سلام ودرود خدا بر مدیر کل
خسته نباشی(ایشالا همیشه موفق باشید

آقای دکتر ،درابتداازمشکلات وسختیهای کارخبرنداشت میخواست عوض کنه غافل ازاینکه اگه عوض کنه خودش عوض میشه!!

بیچاره الان متوجه شده که باید فقط ازموضوعات گرمایشی وسرمایشی فراترنره!آقای دکترراحت باش دیگه بخاری که کم نداریم؟ الحمدلله

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :