کد خبر : 55847
تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 344 بازدید

2500 بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد

کریمی فر: 2500 بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد  مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از توزیع دو هزار و 500 بخاری تابشی در سطح مدارس این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع سال تحصیلی […]

http://www.mirmalas.com/wp-content/uploads/2014/01/0-8.jpeg

کریمی فر:

2500 بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد
 مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از توزیع دو هزار و 500 بخاری تابشی در سطح مدارس این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع سال تحصیلی امسال بیش از دو هزار و 500 بخاری تابشی در سطح مدارس شهرستانهای مختلف استان لرستان توزیع شده است.

وی بیان داشت: همچنین با اقدامات صورت گرفته کار تعمیر و سرویس سیستم های شوفاژ مدارس نیز انجام شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان در بخش دیگری از سخنان خود به ساماندهی نیروهای انسانی در این اداره کل خبر داد و تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته در مجموع برای سال تحصیلی جاری درخواست بیش از چهار هزار و 200 معلم استان در کمیته نقل و انتقالات مورد بررسی قرار گرفته شد.

کریمی فر همچنین به اقدامات صورت گرفته در زمینه پروژه مهر در لرستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه پنج کمیته در آموزش و پرورش استان راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه مراسم جشن شکوفه ها با حضور 31 هزار و 200 دانش آموز پایه اول ابتدایی در سطح مدارس استان برگزار می شود تصریح کرد: این مراسم 31 شهریور ماه امسال همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان همچنین مراسم جشن بازگشایی مدارس استان نیز با حضور 250 هزار دانش آموز ابتدای مهرماه برگزار می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

زاهدالدين آقايي سهرابوند در گفته :

افرین بر اين نيروي كوهدشتي و فعال سياسي و فرهنگي

اینکه احساس بشودمدیرکل نتواندرییس اداره ای راتغییردهدگرمایش ازهزاران بخاری بیشتراست.

آره واقعا /بيشترمسولين ما حرفاي قشنگ مي زنن ولي در عمل ………واقعا وقتي يه مدير كل نتواند رييس يه اداره زير مجموعه خودش را عوض كند چه اصراري بر ماندن ورياست دارد / مدير كل محترم با مديران تحميلي و اسبق باحرفاي قشنگي كه ميزني آش همان آش و كاسه همان كاسه خودتون رو زياد زحمت نديد

سلام ودرود خدا بر مدير كل
خسته نباشي(ايشالا هميشه موفق باشيد

آقای دکتر ،درابتداازمشکلات وسختیهای کارخبرنداشت میخواست عوض کنه غافل ازاینکه اگه عوض کنه خودش عوض میشه!!

بیچاره الان متوجه شده که باید فقط ازموضوعات گرمایشی وسرمایشی فراترنره!آقای دکترراحت باش دیگه بخاری که کم نداریم؟ الحمدلله

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :