کد خبر : 55847
تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 345 بازدید

2500 بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد

کریمی فر: 2500 بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد  مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از توزیع دو هزار و 500 بخاری تابشی در سطح مدارس این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع سال تحصیلی […]

http://www.mirmalas.com/wp-content/uploads/2014/01/0-8.jpeg

کریمی فر:

2500 بخاری تابشی در سطح مدارس لرستان توزیع شد
 مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از توزیع دو هزار و 500 بخاری تابشی در سطح مدارس این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع سال تحصیلی امسال بیش از دو هزار و 500 بخاری تابشی در سطح مدارس شهرستانهای مختلف استان لرستان توزیع شده است.

وی بیان داشت: همچنین با اقدامات صورت گرفته کار تعمیر و سرویس سیستم های شوفاژ مدارس نیز انجام شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان در بخش دیگری از سخنان خود به ساماندهی نیروهای انسانی در این اداره کل خبر داد و تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته در مجموع برای سال تحصیلی جاری درخواست بیش از چهار هزار و 200 معلم استان در کمیته نقل و انتقالات مورد بررسی قرار گرفته شد.

کریمی فر همچنین به اقدامات صورت گرفته در زمینه پروژه مهر در لرستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه پنج کمیته در آموزش و پرورش استان راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه مراسم جشن شکوفه ها با حضور 31 هزار و 200 دانش آموز پایه اول ابتدایی در سطح مدارس استان برگزار می شود تصریح کرد: این مراسم 31 شهریور ماه امسال همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان همچنین مراسم جشن بازگشایی مدارس استان نیز با حضور 250 هزار دانش آموز ابتدای مهرماه برگزار می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

زاهدالدين آقايي سهرابوند در گفته :

افرین بر اين نيروي كوهدشتي و فعال سياسي و فرهنگي

[پاسخ]

اینکه احساس بشودمدیرکل نتواندرییس اداره ای راتغییردهدگرمایش ازهزاران بخاری بیشتراست.

[پاسخ]

آره واقعا /بيشترمسولين ما حرفاي قشنگ مي زنن ولي در عمل ………واقعا وقتي يه مدير كل نتواند رييس يه اداره زير مجموعه خودش را عوض كند چه اصراري بر ماندن ورياست دارد / مدير كل محترم با مديران تحميلي و اسبق باحرفاي قشنگي كه ميزني آش همان آش و كاسه همان كاسه خودتون رو زياد زحمت نديد

[پاسخ]

سلام ودرود خدا بر مدير كل
خسته نباشي(ايشالا هميشه موفق باشيد

[پاسخ]

آقای دکتر ،درابتداازمشکلات وسختیهای کارخبرنداشت میخواست عوض کنه غافل ازاینکه اگه عوض کنه خودش عوض میشه!!

[پاسخ]

بیچاره الان متوجه شده که باید فقط ازموضوعات گرمایشی وسرمایشی فراترنره!آقای دکترراحت باش دیگه بخاری که کم نداریم؟ الحمدلله

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :