کد خبر : 55870
تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 363 بازدید

فرودگاه خرم‌آباد مرز تجاری هوایی می‌شود

   رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: بر اساس موافقت رئیس‌کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه خرم‌آباد مرز تجاری هوایی می‌شود.   به گزارش میرملاس نیوز به نقل از تسنیم، حسین سلاح‌ورزی  امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با درخواست و پیشنهاد اتاق بازرگانی خرم‌آباد و موافقت و پیگیری استاندار لرستان، مجوز […]

 http://www.mirmalas.com/wp-content/uploads/2013/08/IMG_2974.jpg

 رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: بر اساس موافقت رئیس‌کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه خرم‌آباد مرز تجاری هوایی می‌شود.

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از تسنیم، حسین سلاح‌ورزی  امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با درخواست و پیشنهاد اتاق بازرگانی خرم‌آباد و موافقت و پیگیری استاندار لرستان، مجوز لازم برای تبدیل فرودگاه خرم‌آباد به مرز تجاری هوای اخذ و مقدمات لازم برای صادرات محصولات از طریق این فرودگاه فراهم می شود.

وی افزود: بر اساس موافقت رئیس‌کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، از این پس تشریفات رویه‌ صادرات کالا به‌صورت تجاری از طریق فرودگاه خرم‌آباد قابل انجام است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد با تقدیر از حسن‌نیت و تلاش استاندار لرستان افزود: خوشبختانه استاندار لرستان پیش از این نیز با موافقت نسبت به احداث ترمینال بار در طرح توسعه‌ فرودگاه خرم‌آباد حسن‌نیت‌ و جدیت‌شان را در مسیر گام نهادن لرستان در راه توسعه‌ همه‌جانبه نشان داده‌اند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جمشید رحمتی در گفته :

با سلام و خسته نباشيد اگه پايانه بار در فرودگاه
خرم آباد اجرای شود واقعا کمک بزرگی به بازرگانان
می شود
باتشکر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :