کد خبر : 5595
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 283 بازدید

تومور چهار کیلویی از بدن یک بیمار 60 ساله در کوهدشت خارج شد.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ جراح متخصص زنان و زایمان بیمارستان امام خمینی کوهدشت گفت: در جریان عمل جراحی در بیمارستان امام خمینی کوهدشت یک تومور چهار کیلو و 200گرمی از بدن یک زن بیمار 60  ساله خارج شد. ” زهرا یاراحمدی”  در گفت و گوی اختصاصی با میرملاس نیوز درباره روند انجام این عمل […]

به گزارش میرملاس نیوز ؛ جراح متخصص زنان و زایمان بیمارستان امام خمینی کوهدشت گفت: در جریان عمل جراحی در بیمارستان امام خمینی کوهدشت یک تومور چهار کیلو و 200گرمی از بدن یک زن بیمار 60  ساله خارج شد.

” زهرا یاراحمدی”  در گفت و گوی اختصاصی با میرملاس نیوز درباره روند انجام این عمل جراحی این بیمار که مدتها از ناراحتی درد شکم رنج می برد در یک عمل جراحی از یک تومور(کیست) بزرگ داخل شکم خود رها شد و سلامت خود را بازیافت.

وی اظهارداشت: این تومور ترکیبی از تومور و کیست بوده است و در  زیر ناف تا بالای قفسه سینه بیمار 60 ساله قرار داشت .

که در حال حاضر برای انجام آزمایشات تکمیلی به آزمایشگاه بیمارستان منتقل شده است.

یاراحمدی افزود: طی دو ماه گذشته به پزشک مراجعه کرده است، که با انجام معاینات پزشکی، این تومور در شکم وی تشخیص داده شد.

به گفته پزشک جراح بیمار، این عمل جراحی ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 25خرداد ماه در بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت  با موفقیت انجام شد.

این پزشک متخصص افزود: در گذشته تشخیص های متعددی در خصوص بیماری این شخص صورت گرفته بود که خوشبختانه با آزمایش پاتولوژی این بیماری تشخیص داده شد.

این جراح و متخصص زنان و زایمان بیمارستان امام خمینی (ره) كوهدشت گفت: خوشبختانه این عمل جراحی با موفقیت انجام شده است و در حال حاضر وضع عمومی بیمارهم رضایت بخش است ودر بخش زنان در مراقبت پزشکی است.

این توده که از بدن بیمار خارج شده و هم اکنون در آزمایشگاه این  نگهداری می شود

وی با اشاره به اینكه به دلیل فشار خون بالای 17 ریسك بالایی برای انجام عمل جراحی این فرد وجود داشت، افزود: وی چندین بار برای انجام عمل جراحی به پزشكان مختلف مراجعه كرده بود اما به دلیل مشكلات جدی حاضر به انجام این عمل نبودند.

وی تصریح كرد: پس از معاینه این بیمار حاضر به انجام عمل جراحی با ریسك بالای آن شدم كه خوشبختانه این عمل به خوبی انجام شد و در حال حاضر بیمار در وضعیت خوبی به سر می برد.

دكتر یاراحمدی افزود: دو توده كوچكتر به اندازه 20 سانتیمتر نیز این توده نسبتا بزرگ چسبیده است كه برای انجام یكسری آزمایش ها به آزمایشگاه ارسال شد.

وی اضافه كرد: این زن كوهدشتی در دو ماه گذشته به دلیل بزرگی بیش از حد این توده با مشكلات تنفسی به ویژه در ناحیه قفسه سینه مواجه شد كه حتی نمی توانست روزانه غذای موردنیاز خود را بخورد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مریم در گفته :

های

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :