کد خبر : 55972
تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,430 بازدید

مجید آذربختی (امرایی) مدیرکل امور اداری و مالی استانداری شد

     میرملاس نیوز / سرویس سیاسی: طی حکمی از سوی مهندس بازوند  استاندار لرستان ، مجید آذربختی (امرایی)  به سمت مدیرکل امور اداری و مالی استانداری منصوب شد. در متن حکم صادره از سوي استاندار لرستان آمده است : جناب آقای مجید آذربختی نظر به تعهد، حسن سوابق و تجارب ارزشمند و بنا به […]

888

 

 

 میرملاس نیوز / سرویس سیاسی:

طی حکمی از سوی مهندس بازوند  استاندار لرستان ، مجید آذربختی (امرایی)  به سمت مدیرکل امور اداری و مالی استانداری منصوب شد.

در متن حکم صادره از سوي استاندار لرستان آمده است :
جناب آقای مجید آذربختی
نظر به تعهد، حسن سوابق و تجارب ارزشمند و بنا به پیشنهاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی، به موجب این حکم جناب‌عالی را به سمت مدیر کل امور اداری و مالی استانداری منصوب می‌نمایم.
امید است با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، اندیشه‌های والای بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و تبعیت از مقام معظم رهبری و سیاست‌ها و خط مشی‌های دولت تدبیر و امید با هم‌کاری و هم‌فکری مجموعه مدیران و کارشناسان در جهت اهداف توسعه همه جانبه استان موفق و کوشا باشید.
هوشنگ بازوند / استاندار لرستان

 گفتنی استٰٰ مجید آذربختی متولد شهرستان کوهدشت و دانش آموخته ی کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی است . در سال 1382 به عنوان کارگزین استخدام استانداری لرستان شد پس از بعنوان معاون کارگزینی استانداری  و سپس به سمت معاونت امور اداری مشغول خدمت بود. واکنون هم  طی حکمی از سوی استاندار محترم لرستان به عنوان مدیرکل امور ادرای و مالی استانداری لرستان منصوب شد .

 پایگاه خبری میرملاس نیوز ضمن آرزوی موفقیت و تشکر از استاندار محترم ، این انتصاب را شایسته را به ایشان تبریک می گوید.

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

عبدالرضا کونانی در گفته :

باسلام
انتصاب شایسته بجا وبه حق جناب آقای مجید آذربختی به سمت مدیرکل امور مالی واداری استانداری لرستان که از افراد پاک وسالم ودلسوزوباسواد این شهرستان می باشند تبریک میگم انشالله موفق وموید وسربلند باشند واز جناب آقای مهندس بازوند بخاطر انتخاب ایشان تقدیر وتشکر میکنیم.

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

دوست وهمکلاسی گرامی
جناب اذربختی
سلام
انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به “سمت مدیرکل امور اداری و مالی استانداری” تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی برای شما خواستارم.

[پاسخ]

كوروش عزيزپور در گفته :

باسلام.
اين انصاب شايسته را به ايشان وخانواده محترمشان تبريك وتهنيت عرض مي نمايم و از خداوند باري تعالي برايشان آرزوي سربلندي و موفقيت دارم.

[پاسخ]

عباداله گراوند در گفته :

وجود جناب آقای آذربختی در استانداری لرستان مایه خدمات صادقانه به همه به خصوص کسانی بوده که از کوهدشت به نحوی سر وکارشان با ایشن افناده .بدون شک لیاقت وشایستگی ایشان موجب خوشحالی همه کسانیست که ایشان را می شناسند این انتصاب بحق را به ایشان وهمه دوست دارانشان تبریک عرض نموده واز خداوند کامیابی های بیشتر این شخصیت ارزشمند کوهدشتی را خواستارم. وامید وارم صفا وصداقت ایشان الگو دیگر فرزندان کوهدشت برای خدمت رسانی به مردم شریف لرستان باشد.

[پاسخ]

با سلام. انصافا جناب مهندس بازوند استاندار زیرک و باهوشی است. از انبار انسان های دور و بر ، شایسته ترین ها را بدرستی تشخیص می دهند. احسنت بر جناب استاندار و تبریک بر شما جناب آذربختی (داش مجید گل).موفق باشید.جناب آذربختی انسان شریف و با سواد و از همه مهمتر جوان فعالی است.

[پاسخ]

فتحعلی شهبازی در گفته :

به مجید عزیز تبریک عرض میکنم و برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی دارم

[پاسخ]

تبریک

[پاسخ]

میرزا میرزاپور در گفته :

جناب آقای مجید امرایی آذربختی انتصاب شما را به عنوان مدیرکل امور اداری و مالی استانداری تبریک می گویم، و از خدای تبارک و تعالی می خواهم شما را در راه خدمت به مردم موفق و منصور بدارد.
آقای امرایی آذربختی:
انصافا خوشحال هستم که شما به این سمت منصوب شده اید.
اما متاسفانه در شهر کوهدشت رسم شده است، هر کسی که به سمتی منصوب می شود، برای او پلاکارد و یا بنر می زنند و روی آن می نویسند:
(( انتصاب بحق و شایسته حضرتعالی را تبریک می گوییم))
همین متن و تیتر را هم برای مسئول قبلی بصورت پلاکارد زده بودند. آیا با انتصاب جدید، مسئول قبلی بحق و شایسته نبود؟
کاش بجای این متن ها و تیترهای ناجور، برای شخصی که منصوب می شود، آرزوی موفقیت بکنیم.
از خدا بخواهیم این فرد منصوب شده، در جلب رضایت خدا و خدمت به مردم موفق باشد.

[پاسخ]

شاهمرادعباسی رادتهران در گفته :

سلام
شایسته سالاری ازاولویتهای استاندارمحترم میباشدباتوجه به اصالت ونجابت خانوادگی که درجنابعالی سراغ دارم انتصاب شایسته جنابعالی راتبریک میگویم آرزوی توفیق وسلامتی دارم

[پاسخ]

ایرج کونانی در گفته :

جناب آقای آذربختی

با سلام و احترام،
انتصاب شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک گفته و از خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را مسئلت می نمایم.

[پاسخ]

تبریک جناب آذربختی عزیز

[پاسخ]

سالارنصیری قرعلیوند در گفته :

باسلام وتبریک خدمت جناب آقای آذربختی
امیداست درپست جدید موفق باشید ٰ انتظار میرودباتجربه گرانسنگ خوددرپیشبرداهداف سازمانی واستفاده از نیروهای خدوم ومخلص مشگلات درون سازمانی رادراسرع وقت حل نمایید.انشاالله

[پاسخ]

روئین تن در گفته :

انتصاب بجا وشایسته آقای آذر بختی رابه سمت مدیر کل امور اداری ومالی استانداری لرستان تبریک موفقیت ایشان را در سمت جدید از درگاه احدیت مسئلت می نمایم

[پاسخ]

سعادت امرایی در گفته :

جناب آقای مجید آذربختی امرایی انتصاب شایسته جنا ب عالی رابه عنوان مدیر کل امور اداری ومالی استانداری تبریک عرض می نمایم . وبرای شما آرزوی سربلندی وموفقیت دارم

[پاسخ]

بهروز دوستی معاون هماهنگی دانشگاه ازاد اسلامی در استان لرستان در گفته :

باسلام وتبریک خدمت جناب آقای آذربختی:
جنابعالی نیروی کارآمد و توانمندی هستید انشالله در پناه حق موفق باشید

[پاسخ]

حمید گراوند(ثبت اسناد کوهدشت) در گفته :

جناب آقای آذربختی با سلام و آرزوی توفیق روزافزون و موفقیت در راستای خدمت به مردم نجیب لرستان در سایه دولت تدبیر و امید را در سمت جدید خاستارم

[پاسخ]

حاجی علی شیراوند در گفته :

برای دوست عزیزم جناب آقای آذربختی،آرزوی موفقیت دارم.

[پاسخ]

علی جوزی پور در گفته :

ضمن تبریک ، برای جناب آذربختی عزیز آرزوی توفیق و بهروزی دارم .

[پاسخ]

حشمت اله نجفی (سوری ) در گفته :

انتصاب بجا وشایسته آقای آذر بختی رابه سمت مدیر کل امور اداری ومالی استانداری لرستان تبریک موفقیت ایشان را در سمت جدید از درگاه احدیت مسئلت می نمایم

[پاسخ]

زماني ( فرمانداري كوهدشت) در گفته :

انتصاب بجا و با تدبير جناب آقاي آذر بختي كه به حق يكي از پرتلاش ترين پرسنل استانداري هستند را به سمت مدير كل اداري و مالي استانداري لرستان تبريك عرض مي نمايم اميدوارم در آينده شاهد توفيقات روز افزون ايشان باشيم

[پاسخ]

عزت اله خوشناموند در گفته :

برادر گرامي جناب آقاي آذر بختي

انتصاب حضرتعالي را به سمت مدير كل اداري و مالي استانداري لرستان تبريك عرض مي نمايم اميدوارم در ساير حوزه ها نيز شاهد انتصاباتي اينچنين با تدبير و هوشمندانه باشيم چرا كه جناب آقاي آذر بختي در سمت معاون اين اداره كل داراي كارنامه اي موفق هستند .

[پاسخ]

یوسف کوشکی( طرهان) در گفته :

جناب آقای آزربختی
انتصاب شایسته و بجای جنابعالی را بعنوان مدیرکل امور اداری و مالی استانداری لرستان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را مسئلت می نمایم .

[پاسخ]

عبدالکریم درویشی(فرمانداری رومشکان) در گفته :

همکارعزیزجناب آقای مجیدآذربختی
باسلام
ضمن تشکر ازاستاندارمحترم جناب آقای مهندس بازوندبخاطرانتصاب آگاهانه حضرتعالی بعنوان مدیرکل اداری ومالی استانداری لرستان که ازنیروهای شایسته،دلسوز،پرتلاش وارزشمندمجموعه استانداری می باشید به این سمت تبریک عرض نموده ازخداوندمتعال آرزوی موفقیت،سربلندی شما ودولت تدبیروامیدراخاستارم.

[پاسخ]

میثم نجات پور در گفته :

دایی عزیز آقامجید
خدمت به مردم موهبتی است الهی که نصیب بندگان خاص خدامی شود وانجام خالصانه آن افتخاری است ماندگار درجهت جلب رضای خالق یکتا.
بجاست که بانهایت مسرت انتصاب شایسته حضرتعالی رابه سمت مدیرکل اداری ومالی استانداری لرستان که نشان ازلیاقت،تعهدو تجارب ارزنده جنابعالی است صمیمانه به شماو دولت تدبیروامید تبریک عرض نمایم.
ازدرگاه احدیت توفیق وسعادت جنابعالی رامسئلت می نمایم.

[پاسخ]

احسان درویشی در گفته :

تبریک!!!!

[پاسخ]

بی نام نشان از کوهدشت در گفته :

سلام با عرض تبریک

یک سوال برای من در دوره استانداری آقای بازوند پیش آمده هر کس منطقی هستش جواب بده

قبلش بگم البته انشا الله انتصابات برحسب شایسته سالای انجام میشه .

واقعا می شود در یک استان همه مدیران از یک شهرستان باشند ؟ البته همه لایقند ولی نباید اینجور همه رو به عنوان مدیر و مدیرکل منصوب کرد
مثال
غضنفری جهاد – کوهدشت
کریمی فر آموزش و پرورش – کوهدشت
روشنی بنیاد شهید -کوهدشت
بازوند صدا وسیما – کوهدشت
آذربختی ، کورانی فر ، شاهرخی و …استانداری – کوهدشت
قبادیان مخابرات – کوهدشت
و خیلی های دیگه
بقیه هم که کوهدشتی نیستند خارج استان امدن
شاید هم من اشتباه می کنم …..!!!!!

[پاسخ]

میرزا میرزاپور در گفته :

خداوند این دوچهره گرانقدر(حج علی کورانی فر و مجید امرایی آذربختی) را در پناه خودش حفظ نماید. بنده به وجود آنها افتخار می کنم.

[پاسخ]

نورالدین رشیدی کیا در گفته :

با سلام واحترام آقای آذربختی انتصاب به جا وشایسته جنابعالی را به سمت مدیر کل امور اداری ومالی استانداری لرستان تبریک عرض میکنیم انشاالله موفق باشید

[پاسخ]

عباس امرائی/الیگودرز در گفته :

جناب آقای مجید آذربختی امرائی
در نهایت مسرت برای جنابعالی که بر اساس تعهد,توانمندی وشایستگی به عنوان مدیر کل اداری مالی استانداری لرستان منصوب شده اید آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

[پاسخ]

شهرام ولی پور در گفته :

جناب آقای مجید امرایی آذربختی انتصاب شما را به عنوان مدیرکل امور اداری و مالی استانداری تبریک می گویم، و از خدای تبارک و تعالی می خواهم شما را در راه خدمت به مردم موفق و منصور بدار

[پاسخ]

ارسلان ملکی بخشداری طرهان در گفته :

استان باید به داشتن بزرگان صادقی همچون آقای کورانی فر و آذربختی به خود ببالد

[پاسخ]

حامد آدینه وند در گفته :

جناب آقای مجید آذربختی انتصاب شایسته شما را به عنوان مدیر کل امور اداری و مالی استانداری لرستان تبریک عرض نموده و با آرزوی توفیق روزافزور برای شما کسب مدارج بالاتر را آرزومندم.
موفق و پیروز باشید.

[پاسخ]

قهرمان گراوند در گفته :

این موفقیت را به تمام فرزندان برومند کودشت تبریک عرض مکنم .مجید عزیز ودوست داشتنی از خداوند منان سلامتی وموفقیت شما رادر درجات بلاتر آرزو مندم

[پاسخ]

موسي ملكي آرا در گفته :

آقاي امرائي ، انتصاب جنابعالي را به سمت مدير كل امور اداري ومالي استانداري استان لرستان تبريك واز خداوند براي شما همشهري عزيز آرزوي موفقيت وپيروزي براي شما خواهانم .
از طرف موسي ملكي آرا مسئول اعتبارات وحسابداري اداره كل امور عشاير استان لرستان

[پاسخ]

قربانی در گفته :

باسلام .

جناب آقای مجید آذربختی انتصاب شایسته شما به عنوان مدیر کل امور اداری و مالی استانداری لرستان
مایه افتخار و امری مبارک بوده و این انتصاب سبب تحول و ترفیع امور اداری و مالی گشته و در تاریخ حافظه ها ماندگار خواهد ماند.
موفق باشید انشالله.

[پاسخ]

مهدی امرائی در گفته :

جناب آقای آذربختی ضمن تبریک آرزوی توفیق و سربلندی شمارا آرزومندم

[پاسخ]

تیمور ولی پور در گفته :

جناب آقای مجیدآذربختی
انتصاب بجا و شایسته جنابعالی به عنوان مدیرکل اموراداری ومالی استانداری لرستان بسیار باعث مسرت و خشنودی است.از صمیم قلب انتصاب جنابعالی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
توفیقات روز افزون و سلامتی شما را از درگاه خداوند منان آرزو مینمایم.

[پاسخ]

امين آدينه وند در گفته :

عرض تبريك به جناب آقاي آذربختي عزيز و همچنين با آرزوي سربلندي و توفيقات روزافزون و كسب مدارج بالاتر در كليه مراحل زندگي براي حضرتعالي
موفق و پيروز باشيد

[پاسخ]

قدرت اله گراوند در گفته :

سلام برمجید عزیز موفقیت وسربلندی را برایت آرزومندم به داشتن خواهرزاده ای همچون شما افتخار میکنم.

[پاسخ]

غفور محمدی در گفته :

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم شراب ارغوانی را گلاب اندر قدح ریزیم نسیم عطرگردان را شکر درمجمر اندازیم چو در دست است رودی خوش بزن مطرب سرودی خوش که دست افشان غزل خوانیم و پاکوبان سر اندازیم
تبریک به آقای آذربختی عزیز

[پاسخ]

محمد عباس زاده تیموری در گفته :

باسلام جناب اذربختی انتصاب شایسته جنابعالی بعنوا ن مدیر کل امور اداری ومالی که نشان از لیاقت وشایستگی شماست تبریک گفته انشااله درپناه ایزد منان موفق وموید باشین

[پاسخ]

سامان دوستی مهر در گفته :

با سلام و احترام انتخاب شایسته شما را به عنوان مدیر کل امور اداری و مالی استانداری را تبریک عرض میکنم.امیدوارم در پناه ایزد منان پله های ترقی را یکی پس از دیگری بپیمایید

[پاسخ]

خاندانی رومیانی در گفته :

باسلام انتخاب بجا و شایسته شما را به عنوان مدیر کل امور اداری و مالی استانداری استان لرستان را تبریک عرض میکنم .موفق باشید

[پاسخ]

کامران سلیمی در گفته :

با سلام و احترام تبریک این انتخاب شایسته وبجا با شناختی که از آقای اذر بختی دارم اینده روشن برای تمای زیر مجموعه ای که با ایشان همکاری دارند با ارزوی موفقیت برای تمام لرستان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :