کد خبر : 5618
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 77 بازدید

تمدید قرارداد کاپیتان لرستانی نفت تهران

حمیدرضا فتحی در تیم فوتبال لیگ برتری نفت تهران ماندنی شد. به گزارش میرملاس نیوز و به نقل از خبرگزاری ایسنا منطقه لرستان، حمیدرضا فتحی بازیکن لرستانی و کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران قرارداد خود را به مدت یکسال دیگر با این تیم تمدید کرد. وی در این خصوص به خبرنگار ایسنا گفت: نفت تیمی […]

حمیدرضا فتحی در تیم فوتبال لیگ برتری نفت تهران ماندنی شد.
به گزارش میرملاس نیوز و به نقل از خبرگزاری ایسنا منطقه لرستان، حمیدرضا فتحی بازیکن لرستانی و کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران قرارداد خود را به مدت یکسال دیگر با این تیم تمدید کرد.

وی در این خصوص به خبرنگار ایسنا گفت: نفت تیمی منسجم، با برنامه و دارای کادر مدیریتی قوی و مورد اعتماد است.

فتحی ادامه داد: چون دلم با نفت بود و دوست داشتم در این تیم بمانم قراردادم را برای یک فصل دیگر تمدید کردم.

این بازیکن لرستانی با اشاره به وضعیت نامعلوم تیم گهرزاگرس لرستان بیان کرد: واقعاً از ته دل برای فوتبال دوستان لرستانی ناراحتم که چرا باید پس از سال‎ها که تیمی در لیگ برتر دارند در این وضعیت به سر ببرد.

وی با بیان اینکه بیشتر تیمهای لیگ برتری از بودجه دولتی استفاده می کنند، تصریح کرد: با هزار سختی و مشقت تیم گهر به لیگ برتر صعود کرد ولی با وضعیت فعلی به جرات می گویم خوشحالی مردم استان چندصباحی بیش نبود.

کاپیتان لرستانی فصل گذشته نفت تهران با تاکید بر اینکه دوست داشتم و دارم که لرستان در لیگ برتر به عنوان یک قطب حضور پیدا کند، گفت: به عنوان یک لرستانی از مسوولان انتظار دارم تیم گهر را حمایت کنند تا نماینده‎ای شایسته در لیگ برتر باشند.

فتحی در خاتمه افزود: در صورتی که تیم سریعتر جمع نشود و سرمربی معرفی و بدنسازی انجام نگیرد مطمئن باشید گهر زاگرس اولین تیم سقوط کننده به لیگ پایین تر خواهد بود.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :