کد خبر : 56234
تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 148 بازدید

کمک بیش از 150 میلیون ریال به دانش‎آموزان کوهدشتی

  مدیر کمیته امداد شهرستان کوهدشت گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید بیش از 150 میلیون ریال به دانش‎آموزان مددجوی کمیته امداد در کوهدشت کمک شده است. به گزارش خبرگزاری ميرملاس  به نقل فارس، مردان امرایی  در دیدار با ایتام کوهدشتی به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به […]

13930212000298_PhotoA
 
مدیر کمیته امداد شهرستان کوهدشت گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید بیش از 150 میلیون ریال به دانش‎آموزان مددجوی کمیته امداد در کوهدشت کمک شده است.

به گزارش خبرگزاری ميرملاس  به نقل فارس، مردان امرایی  در دیدار با ایتام کوهدشتی به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه خانواده‎ها در آستانه سال تحصیلی جدید درصدد تهیه پوشاک و لوازم‎التحریر برای فرزندان خود هستند، به طبع خانواده‎های نیازمند این دغدغه را جهت تهیه کتب و لوازم‎التحریر برای فرزندان خود دارند،

بر همین اساس کمیته امداد شهرستان در راستای رفع مشکل این خانواده‎ها نسبت به پرداخت کمک موردی ویژه به آنان اقدام کرده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان با اشاره به اینکه بیش از 150 میلیون ریال در قالب کمک موردی ویژه از طریق این نهاد به خانواده‎های نیازمند در این خصوص پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: این مبلغ به 30 خانواده تحت حمایت و 23 خانواده نیازمند در سطح شهرستان پرداخت شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه حامیان و خیرین نیکوکار نیز در آستانه سال تحصیلی جدید کمک‎های خود را به صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام کمیته امداد شهرستان اهدا می‎کنند، اظهار داشت: حامیان موسسه عترت فاطمی 54 بسته لوازم‎التحریر و کیف مدرسه به ارزش 38 میلیون ریال به 54 نفر از ایتام سادات شهرستان اهدا کردند.

امرایی بیان داشت: در حال حاضر تعداد دانش‎آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بوده و از همه خدمات فرهنگی این نهاد بهره‎مند هستند.

 

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :