کد خبر : 56331
تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 231 بازدید

“سزار”قربانی شد

  مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در حادثه واژگونی قطار حمل اسید در محدوده راه‎آهن دورود، مقدار زیادی سود سوزآور وارد رودخانه سزار شد و موجب تلف شدن 120 هزار قطعه ماهی گردید.   مهرداد فتحی بیرانوند در گفت‎وگو با خبرنگار ان، با اشاره به حادثه از ریل خارج شدن قطار حمل سود سوزآور […]

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در حادثه واژگونی قطار حمل اسید در محدوده راه‎آهن دورود، مقدار زیادی سود سوزآور وارد رودخانه سزار شد و موجب تلف شدن 120 هزار قطعه ماهی گردید.

 

مهرداد فتحی بیرانوند در گفت‎وگو با خبرنگار ان، با اشاره به حادثه از ریل خارج شدن قطار حمل سود سوزآور در محدوده راه‌آهن دورود، توضیح داد: در این حادثه مقدار زیادی سود سوزآور وارد رودخانه سزار شده که گزارش‎های تکمیلی منوط به بررسی‎های کارشناسان اداره است.

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا،وی با بیان اینکه کارشناسان خسارت‎های وارده را همه جانبه مورد مطالعه قرار می‎دهند، اضافه کرد: در این حادثه 120 هزار قطعه ماهی تلف شده است. هنوز برآورد ریالی از این خسارت‎ها نشده اما قیمت هر قطعه ماهی تلف شده مشخص شده است.

 

در هفته گذشته، قطاری در شهرستان دورود در مسیر رودخانه سزار از ریل، خارج و هزاران لیتر سود سوزآور آن به این رودخانه ریخته شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :