کد خبر : 56383
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 238 بازدید

برگزاری آیین ویژه رژه نیرو‌های مسلح در لرستان

    به گزارش ميرملاس به نقل  فارس از خرم‌آباد، آیین ویژه رژه نیرو‌های مسلح لرستان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس در دو شهرستان خرم‌آباد و بروجرد برگزار شد. بر اساس این گزارش صبح امروز رژه نیروهای مسلح شهرستان خرم‏آباد با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان، فرمانده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع)، فرمانده لشکر 84 خرم‏آباد، […]

 13920631000678_PhotoA

 

به گزارش ميرملاس به نقل  فارس از خرم‌آباد، آیین ویژه رژه نیرو‌های مسلح لرستان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس در دو شهرستان خرم‌آباد و بروجرد برگزار شد.

بر اساس این گزارش صبح امروز رژه نیروهای مسلح شهرستان خرم‏آباد با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان، فرمانده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع)، فرمانده لشکر 84 خرم‏آباد، رئیس دادگستری لرستان، استاندار لرستان و جمعی از مسئولان لرستانی در خرم‎آباد برگزار شد.

در این مراسم نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، عشایر بسیجی و… قدرت و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند و مورد استقبال مسئولان و جمع زیادی از مردم قرار گرفتند، این در حالی است که آیین ویژه رژه نیرو‌های مسلح شهرستان بروجرد نیز با فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار شد.

بر اساس گزارش فارس در بروجرد یگان‌های مختلف نیروهای مسلح این شهرستان رژه خود را به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس انجام دادند.

در این رژه یگان‌های پیاده و موتوری نیرو‌های مسلح شکوه، اقتدار و عظمت خود را در مقابل حضور عظیم مردم ولایتمدار این شهرستان به نمایش می‌گذارند.

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :