کد خبر : 56537
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 529 بازدید

مدیرکل جدید ورزش و جوانان لرستان منصوب شد

    به گزارش میرملاس به نقل ایسنا، دکتر گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در حکمی، علی‎یاور عزیزپور را به‎عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان لرستان منصوب کرد.عزیزپور دانشجوی دکتری و عضو هیئت علمی گروه تربیت‎بدنی دانشگاه لرستان است. همچنین در کارنامه وی مدیریت تربیت‎بدنی این دانشگاه نیز به چشم می‎خورد.رضا محمدی‎اصل در اواخر اسفندماه […]

 aliyavarazizpour

 

به گزارش میرملاس به نقل ایسنا، دکتر گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در حکمی، علی‎یاور عزیزپور را به‎عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان لرستان منصوب کرد.
عزیزپور دانشجوی دکتری و عضو هیئت علمی گروه تربیت‎بدنی دانشگاه لرستان است. همچنین در کارنامه وی مدیریت تربیت‎بدنی این دانشگاه نیز به چشم می‎خورد.
رضا محمدی‎اصل در اواخر اسفندماه سال 91 به‎عنوان دومین مدیرکل ورزش و جوانان لرستان جایگزین فرهاد نیکوخصال شد و فعالیت خودش را آغاز کرد و بعد از یک سال و نیم جایش را به عزیزپور داد.
مراسم تودیع و معارفه ساعت 10 چهارشنبه دوم مهرماه در سالن همایش‎های جهاد کشاورزی لرستان برگزار می‎شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قاسم-ص در گفته :

با عرض سلام
به جناب آقای دکتر عزیزپور صمیمانه تبریک عرض می کنم و از درگاه حضرت حق برای ایشان آرزوی توفیق می نمایم. ان شاءالله منشا خیر خواهند بود.

[پاسخ]

جوان پلدختری در گفته :

رئیس ورزش و جوانان پلدختر یک معلم تاریخ است که در طول دوران زندگی اش بقول فردوسی پور که یه رویانیان گفت حتی یک عکس با شورت و پیراهن ورزشی ندارد.امید است آقای فردی ورزشی را به جای ایشان منصوب کند

[پاسخ]

علی محمدی در گفته :

ضمن عرض سلام و تبریک به جناب آقای دکتر عزیزپور؛
همانطور در دانشگاه لرستان مدیر موفقی بوده اید ، انشاءالله در سمت اجرایی جدید منشاء خیر، تحول و پویایی برای تمام استان لرستان باشید. برای حضرتعالی طول عمر با عزت همراه با موفقیت را از ایزد منان خواستاریم.

[پاسخ]

محمد در گفته :

صمیمانه تبریک می گویم به دکتر عزیزپور-

[پاسخ]

ابراهیم در گفته :

به لطف خدا و شخصیت باکمالات وعلمی ایشان شاهد روزهای خوشی در ورزش استان خواهیم بود.انشاله که تمام مسئولین و همکاران ایشان را یاری کنند.

[پاسخ]

مسعود شاکرمی در گفته :

منم به نوبه خودم خدمت استاد عزیزپور و جامعه ورزشی استان تبریک عرض میکنم، ایشالا موفق باشند!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :