کد خبر : 56547
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 319 بازدید

عادی جلوه دادن روابط نامشروع از عواقب بسیار بد ماهواره است

  به گزارش میرملاس به نقل از فارس از کوهدشت، امام جمعه پلدخترءحجت‌الاسلام علی محمد لروند  در جمع رزمندگان پیشکسوت کوهدشتی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: با توجه به رشادت‌ها، مردانگی‌ها و غیرت بی‌چون و چرای پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس، این هفته را باید هفته غیرت و شجاعت نامید. وی افزود: این بهترین عنوان برای […]

13930213000795_PhotoA

 

به گزارش میرملاس به نقل از فارس از کوهدشت، امام جمعه پلدخترءحجت‌الاسلام علی محمد لروند  در جمع رزمندگان پیشکسوت کوهدشتی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: با توجه به رشادت‌ها، مردانگی‌ها و غیرت بی‌چون و چرای پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس، این هفته را باید هفته غیرت و شجاعت نامید.

وی افزود: این بهترین عنوان برای هفته‌ای است که توسط مردمی فهیم خلق شده است و باید در این هفته یاد و خاطره همه شهدا، رزمندگان و جانبازان را گرامی بداریم.

امام جمعه پلدختر خاطرنشان کرد: تحرکات و جنبش دشمن در خاورمیانه بالاست، اما ایران اسلامی هرگز اجازه به تجاوز دشمن نمی‌دهد و تمام نقشه و توطئه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کند.

لروند به آسیب‌های ناشی از ماهواره نیز گریزی زد و متذکر شد: حرمت‌شکنی و ساده ‌کردن روابط نامشروع از عواقب بد ماهواره است که خانواده‌ها باید مواظب باشند.

این مسئول یادآور شد: امروز اقتدار و عظمت ملت ایران در اوج خود قرار گرفته و این عظمت مرهون خون شهدای عزیز این کشور است.

امام جمعه پلدختر همچنین به طلاق و آمار بالای آن در کشور اشاره و بیان کرد: شیطان در درون خانه‌ها سنگر زده است و با این وضعیت در آینده باید منتظر وضعیت بدتر و خطرناک‌تری باشیم.

لروند، درباره گروهک تروریستی داعش نیز گفت: تا زمانی که رهبر آزاده، مردمی متعهد و کتاب و قرآن را داریم و تا زمانی که خون در رگ ملت ایران جاری است، گروهک تروریستی داعش و سردمدارانش هیچ غلتی نمی‌توانند بکنند.

امام جمعه پلدختر با اشاره به افزایش آمار طلاق در خانواده‌ها، عنوان داشت: با نگاهی به آمار طلاق در جامعه متوجه این نکته می‌شویم که شیطان در درون خانه‌ها سنگر زده است و باید مردم و زوج‌ها مواظب باشند.

به گزارش میرملاس؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس و همچنین زنده نگه داشتن خاطرات دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوتان این عرصه، سپاه ناحیه کوهدشت میزبان گردهمایی بزرگ پیشکسوتان بسیجی این شهر در محل حسینه سپاه این شهر بود.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

شهروند لر در گفته :

سلام . دست به کار شوید ماهواره هاجمع شوند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :