کد خبر : 56594
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 208 بازدید

پایگاه فرهنگی،مذهبی لبیک راه اندازی شد

امیر هوشنگ رشیدیان نوجوان فعال در عرصه جنگ نرم در فضای مجازی در گفتگو با خبرنگار سبحان از راه اندازی یک پایگاه فرهنگی ،مذهبی با عنوان «لبیک» خبر داد . رشیدیان اهداف اصلی خود را از راه اندازی این پایگاه مقابله با جنگ نرم ،جهاد در عرصه مجازی،احیاء فرهنگ اسلامی حجاب و عفاف گسترس فرهنگ […]

امیر هوشنگ رشیدیان نوجوان فعال در عرصه جنگ نرم در فضای مجازی در گفتگو با خبرنگار سبحان از راه اندازی یک پایگاه فرهنگی ،مذهبی با عنوان «لبیک» خبر داد .

رشیدیان اهداف اصلی خود را از راه اندازی این پایگاه مقابله با جنگ نرم ،جهاد در عرصه مجازی،احیاء فرهنگ اسلامی حجاب و عفاف گسترس فرهنگ رضوی و شهادت و… دانست .

گفتنی می باشد که این پایگاه زیر نظر کانون فرهنگی هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت فعالیت خود را از اوایل مهر ماه 93 با مدیریت امیر هوشنگ رشیدیان آغاز نموده است ،  امید است در این مسیر الهی و جهادگونه خود که در این باب مقام معظم رهبری فرموده اند: جهاد در این عرصه به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد ، موفق و پیروز باشند.

 

 

امیرهوشنگ رشیدیان متولد 1378درشهرستان کوهدشت می باشد که فعالیت خود را در این عرصه از آبانماه 1392شروع کرده است و تا بحال مدیریت چند وبلاگ و همکاری با چند سایت مطرح استان را در کارنامه خود دارد. شایان ذکر است یکی از وبلاگ های ایشان که با موضوع فرهنگ شهدا بود، وبلاگ برتر استان شناخته شد.

 

برای ورود با وبلاگ فرهنگی ،مذهبی «لبیک» کلیک کنید!

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

امیر هوشنگ رشیدیان نوجوان فعال در عرصه جنگ نرم در فضای مجازی …………..
امیرهوشنگ رشیدیان متولد ۱۳۷۸درشهرستان کوهدشت می باشد………………

درج شده توسط : امیرهوشنگ رشیدیان “سرویس خبر میرملاس ” ……………..

????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به هر حال موفق باشید

[پاسخ]

نیلوفر ضرونی در گفته :

احسنت
جناب رشیدیان اگه کمک خواستید دریغ نمیکنیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :