کد خبر : 56624
تاریخ انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 76 بازدید

احداث کتابخانه‎های روستایی در چهار شهر لرستان

  مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان از بهره‎ برداری از کتابخانه‎های روستایی استان خبرداد. به گزارش میرملاس از خرم آباد، شهرام ملکی افزود: کتابخانه‎های روستایی در شهرستان‎های کوهدشت، چگنی، نورآباد و بروجرد در حال احداث هستند. وی با بیان اینکه آزمایشات مکانیک خاک برای کتابخانه‎های نورآباد و کوهدشت انجام شده و نقشه و […]

207872

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان از بهره‎ برداری از کتابخانه‎های روستایی استان خبرداد.

به گزارش میرملاس از خرم آباد، شهرام ملکی افزود: کتابخانه‎های روستایی در شهرستان‎های کوهدشت، چگنی، نورآباد و بروجرد در حال احداث هستند.

وی با بیان اینکه آزمایشات مکانیک خاک برای کتابخانه‎های نورآباد و کوهدشت انجام شده و نقشه و پروانه‎های آن‌ها آماده است، ادامه داد: امسال برای هرکدام از ‎کتابخانه‎های روستایی استان حداقل ۲۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

مهندس ملکی اضافه کرد: کتابخانه روستایی دیناروند خرم‎آباد درحال حاضر ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان امسال به بهره‎ برداری خواهد رسید.

وی گفت: کتابخانه روستایی خیردرار رومشگان درحال حاضر ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان امسال ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی خواهد داشت.

مهندس ملکی با تاکید بر اینکه کتابخانه‌های روستایی چم پلک چگنی و دیناروند بروجرد هرکدام ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، اظهارکرد: امید می‌رود عملیات اجرایی این پروژه‎‌ها تا پایان امسال به اتمام برسد.

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :