کد خبر : 56628
تاریخ انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 68 بازدید

وقوع آتش سوزی در مراتع و عرصه های طبیعی لرستان 79 درصد کاهش یافت

  مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: وقوع آتش سوزی در عرصه ها و منابع طبیعی استان طی شش ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 79 درصد کاهش یافته است.  مهرداد بهاروندی  در جمع خبرنگاران افزود: این در حالی است که آمار وقوع آتش سوزی ها در کشور به طور متوسط […]

81325601-5973450

 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: وقوع آتش سوزی در عرصه ها و منابع طبیعی استان طی شش ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 79 درصد کاهش یافته است.

 مهرداد بهاروندی  در جمع خبرنگاران افزود: این در حالی است که آمار وقوع آتش سوزی ها در کشور به طور متوسط 50 درصد افزایش یافته است.

وی کمک گرفتن ازمردم روستا و ارتش را از عوامل مهم کنترل و اطفا حریق در استان عنوان کرد و گفت: همچنین در این راستا سه هزار و 400 ساعت شخم زنی با تراکتور در عرصه های طبیعی لرستان به منظور ایجاد آتش برهای طبیعی انجام شده است.

وی ادامه داد: طی شش ماهه امسال 19 فقره آتش سوزیدر سطح 357 هکتار رخ داده که این میزان در شش ماه سال گذشته 89 فقره معادل یکهزار و 600 هکتار بوده است.

بهاروندی عامل انسانی را مهمترین نخستین عامل آتش سوزی عرصه های طبیعی استان دانست و گفت: امسال بیشترین میزان آتش سوزی ها در عرصه های شهرستان کوهدشت رخ داده است.

 
 
درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :