کد خبر : 56884
تاریخ انتشار : ۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 520 بازدید

گازرسانی به 150 روستای لرستان در حال انجام است

  مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان از گازرسانی به 150 روستای این استان خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از مهر، حشمت الله شمس خرم آبادی پیش از ظهر شنبه در جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان اظهار داشت: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 150 روستای استان لرستان در دست […]

IMG12013022

 

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان از گازرسانی به 150 روستای این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر، حشمت الله شمس خرم آبادی پیش از ظهر شنبه در جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان اظهار داشت: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 150 روستای استان لرستان در دست اجرا است.
 
وی با بیان اینکه در قالب سفر رئیس جمهور به لرستان گازرسانی به شهر سپیددشت مورد تصویب قرار گرفت گفت: هم اکنون این پروژه در حال اجرا است و تا پایان امسال کار گازرسانی به این شهر عملیاتی خواهد شد.
 
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به آغاز گازرسانی به 255 روستای استان تصریح کرد: از این تعداد 53 روستا طی هفته دولت در استان از نعمت گاز برخوردار شدند.
 
شمس خرم آبادی ادامه داد: همچنین در حال حاضر گازرسانی به 150 روستای استان نیز در حال انجام است.
 
وی با بیان اینکه 203 روستای باقی مانده نیز هم اکنون در حال انتخاب پیمانکار برای گازرسانی به آنها هستیم گفت: عملیات اجرایی این تعداد پروژه نیز ظرف شش ماه آینده آغاز خواهد شد.
 
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان همچنین گازرسانی به صنایع و جایگاههای “سی ان جی” را یکی دیگر از مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان عنوان کرد و گفت: در این زمینه نیز شرکت گاز هیچ گونه مشکلی ندارد و در صورت وجود متقاضی در این زمینه اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
 
 
 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

سوري در گفته :

از شما ……. علمك گاز رساني كه بيش از يك سال طول دارد و پس از درخواست هاي زياد ومراجعه به اداره گاز كوهدشت چرا كسي پاسخ نمي دهد و مي گويند ما پيمانكار نداريم لطفا در خصوص مسئولين اين شهرستان تجديد نظر فرمايد

[پاسخ]

ادینه در گفته :

مدیر شرکت گاز لرستان
ایا گراب جز شهر هایست که گاز رسانی شده در لیست شما ؟ اگه اینطور هست چرا نیمه کاره کار رها کردند مگه علمک گاز رسانی این شهر چقدر کار دارد که اینقدر طولانی شد تو را خدا اینقدر طولش ندید من که سوخت زمستانی خریدم چون فکر میکنم سال جدید هم گاز دار نشیم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :