کد خبر : 56945
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 236 بازدید

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در کوهدشت برگزار شد

  صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان کوهدشت روز یکشنبه در گلزار مطهر شهدای این شهرستان برگزار شد. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، امام جمعه کوهدشت در این مراسم با اشاره به برکات دفاع مقدس گفت: اگر ایران اسلامی امروزه حرف اول را در منطقه می زند به برکت هشت سال دفاع […]

81329079-5979422

 

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان کوهدشت روز یکشنبه در گلزار مطهر شهدای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، امام جمعه کوهدشت در این مراسم با اشاره به برکات دفاع مقدس گفت: اگر ایران اسلامی امروزه حرف اول را در منطقه می زند به برکت هشت سال دفاع مقدس و سالها مبارزه با استکبار است.

حجت الاسلام والمسلمین ‘ابراهیم طهماسبی’افزود: هفته مقدس یاد آور رشادتها و از خودگذشتگی های انسانهای آز اده ای است که با اهدا جان شیرین خود عزت و سربلندی میهن اسلامی را رغم زدند.

وی به تحولات منطقه اشاره کرد و گفت: مسوول همه نا امنی ها و درگیریهای منطقه آمریکاست.امام جمعه کوهدشت همچنین آمریکا را محور شرارت در جهان نامید و اظهار داشت:هر حرکت ضد مردمی و جنایت کارانه ای که در جهان رخ می دهد منشا ء آن آمریکاست.امام جمعه کوهدشت همه مردم بویژه مدیران را به حفاظت از دستاوردهای دفاع مقدس فرا خواند.در پایان ،مراسم زیارت پرفیض عاشورا در کنار گلزار مطهر شهدا برگزار شد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

محمد نجاتی در گفته :

با تشکر از اقای امیر حسین ازادبخت بسیار عالی بود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :