کد خبر : 56958
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 126 بازدید

بزرگداشت آیت‎الله محمدرضا قبادی آدینه‎وند در خرم‎آباد برگزار شد

  با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صبح امروز بزرگداشت آیت‎الله محمدرضا قبادی آدینه‎وند استاد حوزه و دانشگاه در حوزه علمیه کمالیه خرم‎آباد برگزار شد. به گزارش میرملاس به نقل از فارس از خرم‏‌آباد، با حضور حجت‏‌الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان، حجت‎الاسلام ابراهیم طهماسبی امام جمعه کوهدشت، الهیار ملکشاهی نماینده مردم […]

13930631000542_PhotoA

 

با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صبح امروز بزرگداشت آیت‎الله محمدرضا قبادی آدینه‎وند استاد حوزه و دانشگاه در حوزه علمیه کمالیه خرم‎آباد برگزار شد.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس از خرم‏‌آباد، با حضور حجت‏‌الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان، حجت‎الاسلام ابراهیم طهماسبی امام جمعه کوهدشت، الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، هوشنگ بازوند استاندار لرستان و اقشار مختلف مردم به ویژه طلاب و مدیران دستگاه‏‌های اجرایی لرستان صبح امروز بزرگداشت آیت‎الله محمدرضا قبادی آدینه‎وند استاد حوزه و دانشگاه در حوزه علمیه کمالیه خرم‎آباد برگزار شد.

گفتنی است، در این مراسم امام جمعه شهرستان کوهدشت به برخی از فضائل این مرحوم پرداخت و وی را یکی از افتخارات مردم لرستان به ویژه شهرستان کوهدشت دانست.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :