کد خبر : 56975
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 795 بازدید

استاندار لرستان از فرماندار کوهدشت عیادت کرد+تصاویر

به دنبال وقوع حادثه تصادف در جاده “خرم‌آباد- کوهدشت” که طی آن غلام‌رضا حمزه‌پور فرماندار کوهدشت دچار مصدومیت از ناحیه گردن شد، استاندار لرستان به اتفاق سید سعید شاهرخی معاون سیاسی‌امنیتی، علی کورانی‌فر معاون توسعه منابع انسانی استانداری و کورش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از وی در بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد عیادت کردند. […]

5

به دنبال وقوع حادثه تصادف در جاده “خرم‌آباد- کوهدشت” که طی آن غلام‌رضا حمزه‌پور فرماندار کوهدشت دچار مصدومیت از ناحیه گردن شد، استاندار لرستان به اتفاق سید سعید شاهرخی معاون سیاسی‌امنیتی، علی کورانی‌فر معاون توسعه منابع انسانی استانداری و کورش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از وی در بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد عیادت کردند.

 

 به گزارش میرملاس نیوز، دکتر مهرداد ایازی متخصص جراحی مغز و اعصاب در این دیدار آخرین روند درمان فرماندار کوهدشت را به سمع و نظر استاندار رسانید و اظهار داشت: فرماندار در این این حادثه دچار مصدومیت و شکستگی مهره‌ی گردنی شده که این مرکز آمادگی کامل دارد کلیه‌ی اقدامات درمانی لازم در مورد وی را انجام دهد.

 

دکتر ساکی نیز در این برنامه ضمن اعلام آمادگی کامل برای درمان فرماندار کوهدشت، دستورات لازم در جهت درمان هرچه بهتر حمزه‌پور را به تیم معالج صادر کرد.

12

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوشت در گفته :

فردا معارفه آقای کرم رضا محمدی بعنوان فرماندار جدید کوهدشت است لطفا اطلاع رسانی شود

فرهنگي در گفته :

این که فرمودید کیه وچه کاره

همشری در گفته :

این جاده تا کی بایستی قربانی بده که درستش کنن!!!!؟؟

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :