کد خبر : 56993
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 578 بازدید

مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان در کوهدشت راه‌اندازی شد

  با حضور امام جمعه، نماینده مردم شهرستان در مجلس و رئیس آموزش و پرورش کوهدشت، مجتمع آموزس رفاهی فرهنگیان این شهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید. به گزارش میرملاس به نقل از فارس از کوهدشت، روز یکشنبه با حضور حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی، امام جمعه کوهدشت، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس آموزش […]

13930620000240_PhotoA

 

با حضور امام جمعه، نماینده مردم شهرستان در مجلس و رئیس آموزش و پرورش کوهدشت، مجتمع آموزس رفاهی فرهنگیان این شهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس از کوهدشت، روز یکشنبه با حضور حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی، امام جمعه کوهدشت، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس آموزش و پرورش کوهدشت، مجتمع آموزش رفاهی فرهنگیان این شهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مدیر آموزش پرورش کوهدشت در افتتاحیه این مجتمع گفت: این مرکز با زیربنای بالغ بر 700 متر مربع در سه طبقه ساخته شده است.

بهمن نریمانی عنوان داشت: این مجتمع 300 متر محوطه دارد که از این پس به صورت همیشگی به 400 دانش‌آموز همزمان خدمات ارائه می‌دهد.

وی از تجهیز این مرکز در آینده جهت اسکان بازرسان وزارت مربوطه و اداره آموزش پرورش کل استان لرستان خبر داد و تصریح کرد: این مرکز متعلق به 12 هزار و 285 فرهنگی شاغل و 703 نفر فرهنگی بازنشسته است که بنا داریم، برای بهره‌مندی از خدمات این مرکز تخفیف 20 تا 30 درصدی برای فرهنگیان در نظر بگیریم تا بیشتر بتوانند از این مجتمع استفاده کنند.

مدیر آموزش پرورش کوهدشت اضافه کرد: همکاران و خانواده‌های آنان با توجه به داشتن سالن و رستوران موجود در  این مجتمع می‌توانند مراسم‌های شادی خود را در این مکان برگزار کنند.

نریمانی بیان کرد: به جز فرهنگیان، سایر اقشار جامعه نیز می‌توانند با رعایت ضوابط از این مجتمع بهره‌مند شوند.

وی در پایان از مساعدت‌های اللهیار ملکشاهی، نماینده مردم شهرستان کوهدشت و گودرز در مجلس و کریمی‌فر، مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان جهت راه‌اندازی و افتتاح به موقع این مرکز قدردانی کرد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

ی -د در گفته :

باتوجه به اینکه کاردرستی ست اما 20 الی 30 درصداولا کم است دوما چرایک درصدمشخصی ارائه نمیشودتا امکان سوء استفاده از آن به حداقل برسد.آقای نریمانی لطف کنند میزان مساعدت ملکشاهی رابفرمایند.

[پاسخ]

فرهنگی ازکوهدشت در گفته :

برادرآزادبخت :عکس واقعی این مجتمع رابه تصویرمی کشیدیدبهتربود.

[پاسخ]

محمدی در گفته :

تصاویر را نمایش دهید

[پاسخ]

محمدی در گفته :

درود بر نریمانی، یکی از نیازهای اساسی بود

[پاسخ]

سیروس در گفته :

حرکت قشنگی انجام شده .از عکسش معلومه که خیلی جای مناسب و طراحی قشنگی داره!!!

[پاسخ]

فريدون بازوند در گفته :

درود برحاج نريماني يكي از نيازهاي اساسي شهرمان بود

[پاسخ]

راستی چرا علی نجات جمالی نیروی اصلاحاتی توانمند بعداز نصب عکس آقای روحانی درواحد دبیرخانه از کار برکنار میشود . وکسی نیست عامران را مواخذه کند .

[پاسخ]

یحیی محمدی دلفان در گفته :

دست مریزاد شیر مردی از تبار دلفان.مرحبا بکم

[پاسخ]

حسيني در گفته :

ما فر هنگيان بايستي قدر بدانيم هم بخاطرآرامش حاكم بر جو آموزش وپرورش وهم با وجود تنگناهاي مالي خدماتي اينچنيني ارايه مي شود

[پاسخ]

رضايي در گفته :

كاش 30 سال پيش انجام مي گرفت

[پاسخ]

فلاح‏ ‏ در گفته :

انصافا‏ ‏آقای‏ ‏نریمانی‏ ‏بزرگترین‏ ‏خدمت‏ ‏را‏ ‏در‏ ‏امور‏ ‏رفاهی‏ ‏به‏ ‏فرهنگیان‏ ‏کوهدشت‏ ‏ارائه‏ ‏داد.‏ ‏
به‏ ‏ایشان‏ ‏ومدیر‏ ‏کل‏ ‏محترم‏ ‏خسته‏ ‏نباشید‏ ‏عرض‏ ‏میکنم‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏خرم‏ ‏اباد‏ ‏وبروجرد‏ ‏سومین‏ ‏شهر‏ ‏لرستان‏ ‏صاحب‏ ‏چنین‏ ‏مرکز‏ ‏رفاهی‏ ‏است‏ ‏که‏ ‏انشاالله‏ ‏به‏ ‏یک‏ ‏مرکز‏ ‏مجهز‏ ‏وفرهنگی‏ ‏تبدیل‏ ‏شود

[پاسخ]

بهلول در گفته :

با وجود اینکه از طرف استان برای دانش آموزان مدرسه نمونه سهمیه غذایی در نظر گرفته شده به این بهانه قصد دارند نهار بچه های نمونه(سهمیه شهری ) را قطع کنند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :