کد خبر : 56999
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 217 بازدید

هفتمین طلای کاروان ایران بر سینه یزدانی درخشید

ن نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد با پیروزی در فینال بازی‌های آسیایی مقابل نماینده قرقیزستان مدال طلا را بر گردن آویخت   ——————————- به گزارش میرملاس نیوز به نقل از قارس، در ادامه مسابقات کشتی آزاد بازی‌های آسیایی که امروز در 2 وزن برگزار می‌شود، رضا یزدانی نماینده وزن 97 کیلوگرم کشورمان […]

نخبرگزاری فارس: هفتمین طلای کاروان ایران بر سینه یزدانی درخشید

نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد با پیروزی در فینال بازی‌های آسیایی مقابل نماینده قرقیزستان مدال طلا را بر گردن آویخت

 


——————————-

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از قارس، در ادامه مسابقات کشتی آزاد بازی‌های آسیایی که امروز در 2 وزن برگزار می‌شود، رضا یزدانی نماینده وزن 97 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار فینال مقابل حریف قرقیز مدال طلا را بر گردن آویخت.

یزدانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر مقابل دارنده مدال طلای آسیا از مغولستان به پیروزی رسید و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. وی در این مرحله نیز با نتیجه 6 بر یک از سد‌ یون چانوک از کره‌جنوبی گذشت و راهی فینال شود.

یزدانی در فینال با نتیجه 14 بر 4 از سد ماگومد موسائف از قرقیزستان گذشت و هفتمین مدال طلای کاروان ورزشی ایران را در این رقابت‌ها برای کشورمان به ارمغان آورد. یزدانی چندی پیش نیز در مسابقات جهانی این کشتی‌گیر را با نتیجه 9 بر 3 شکست داده بود.

به گزارش فارس، روز گذشته در روز اول رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی، حسن رحیمی و مصطفی حسین‌خانی از دور رقابت‌ها حذف شده بودند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :