کد خبر : 57179
تاریخ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 134 بازدید

3500 نفر دانشجو به ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی لرستان افزوده می‎شود

  رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: در سال تحصیلی جدید 3500 نفر دانشجو به ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی لرستان افزوده می‎شود. به گزارش میرملاس  محمدزاده، رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان امروز در همایش یاران بی ادعا که توسط دانشگاه علمی کاربردی لرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، گفت: در سال تحصیلی جدید […]

IMG14525554

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: در سال تحصیلی جدید 3500 نفر دانشجو به ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی لرستان افزوده می‎شود.

به گزارش میرملاس  محمدزاده، رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان امروز در همایش یاران بی ادعا که توسط دانشگاه علمی کاربردی لرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، گفت: در سال تحصیلی جدید 3500 نفر دانشجو به ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی لرستان افزوده شد و تعداد دانشجویان این دانشگاه از بیش از 25 هزار دانشجو به بیش از 28 هزار نفر افزایش می‎یابد.

 وی با بیان اینکه 180 رشته مهارتی که نیمی از آن‌ها کاردانی و نیم دیگر رشته‌های کارشناسی هستند در دانشگاه علمی کاربردی لرستان وجود دارند، افزود: با توجه به رویکرد مهارتی دانشگاه علمی کاربردی 65 درصد فارغ‌التحصیلان این دانشگاه روانه بازار کار شده‎اند.

 رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان در ادامه از ولایت‎مداری و تبعیت از رهبری به عنوان رمز پیروزی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس و سایر بحران‎های پیش روی نظام یاد کرد و گفت: تهاجم دشمن در هشت سال دفاع مقدس محسوس بود؛ اما امروز دشمنان با هجمه‎های فرهنگی و به صورت نامحسوس تهاجم گسترده‎ای را علیه ملت ایران به ویژه جوانان کشورمان رقم زده‎اند؛ با این حال تنها راه مقابله با این تهاجمات داشتن بصیرت است.

محمدزاده بر ضرورت اشاعه فرهنگ انقلاب اسلامی و فرهنگ دفاع مقدس در دنیا تاکید کرد و گفت: در هشت سال دفاع مقدس رهنمودهای حکیمانه امام خمینی(ره) موجب شد که اقشار مختلف مردم از زن و مرد تا پیر و جوان جلوه‎های ویژه از ایثار و فداکاری را خلق کنند.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

تارا در گفته :

آقای رییس لطفا بجای گسترش به وضعیت اسفبار دانشگاه علمی کاریردی نورآباد توجه کنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :