کد خبر : 57286
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 829 بازدید

کتاب گزیده موضوعی وصیت نامه شهدای استان لرستان منتشر شد

  به گزارش میرملاس نیوز، وصیت نامه شهدای استان لرستان برگرفته از فرازهایی از وصیت نامه برخی از شهدای به خون خفته استان لرستان مشتمل بر جملاتی از وصیت نامه تعداد ۱۰۷ شهید عزیز، در ۱۴ موضوع به چاپ رسیده و منتشر شده است. در این کتاب جملاتی از وصیت نامه تعداد ۱۰۷ شهید عزیز […]

 233

به گزارش میرملاس نیوز، وصیت نامه شهدای استان لرستان برگرفته از فرازهایی از وصیت نامه برخی از شهدای به خون خفته استان لرستان مشتمل بر جملاتی از وصیت نامه تعداد ۱۰۷ شهید عزیز، در ۱۴ موضوع به چاپ رسیده و منتشر شده است.
در این کتاب جملاتی از وصیت نامه تعداد ۱۰۷ شهید عزیز در ۱۴ موضوع شامل: وحدت یکپارچگی در کلام شهدا، ولایت و رهبری در کلام شهدا، عدالت در کلام شهدا، سیدالشهدا (ع) در کلام شهدا، حجاب در کلام شهدا، اخلاق اسلامی در کلام شهدا، نماز در کلام شهدا، مرگ و شهادت در کلام شهدا، امام خمینی (ره) در کلام شهدا، قرآن در کلام شهدا، آزادی در کلام شهدا، فلسطین و آزادی قدس در کلام شهدا، توصیه شهدا به فرزندان، توصیه شهدا به عموم مردم پرداخته شده است.
این کتاب توسط حاج مراد روشنی (مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان)، اکبر زیودار، شکراله یاسمی فرد، فرحزاد جهانگیری تدوین و با شمارگان هزار نسخه چاپ شده است.
سایر مشخصات کتاب به شرح ذیل می‌باشد:
عنوان کتاب: گزیده موضوعی وصیت نامه شهدای استان لرستان – اسناد ماندگار۱
شمارگان: ۱۰۰۰ نسخه
نوبت چاپ: اول ۱۳۹۳
ناشر: انتشارات شاپورخواست

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

از دیار نورآباد در گفته :

باسلام و ادب
کار بسیار خوبیست . ما برای همیشه در مقابل کار عظیم شهدا شرمساریم ، سرافکنده ایم ، و مسئولیم . شهدا کاری حسینی کردند ماباید کاری زینبی کنیم در غیر اینصورت یزیدی هستیم . کار شهیدان فوق العاده بود و لذا باید وصایای این عزیزان که در میان آتش و خون نوشته شده به گوش نسل جدید نیز برسد . خداوند بزرگ به عوامل این سایت و نویسندگان کتاب مذکور توفیق خیر و اجر عنایت فرماید.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام . امید وارم از وصیت کلیه شهدائ استفاده شود . گزینه ی نباشد

[پاسخ]

هادی قبادی در گفته :

باسلام و تشکر از این اقدام زیبا و سازنده
مناسب دیدم فرمایشی از امام شهیدان که در سال 1360 در مقدمه مجموعه ای از وصیت نامه شهیدان آمده است را تقدیم نمایم :

تقريظ بر كتاب « پيام خون » حاوى بعضى از وصاياى شهدا

بسم الله الرحمن الرحيم‏

آنچه مقابل شماست جملاتى ازوصيت هاى عده ‏اى از شهداى انقلاب اسلامى است.

براستى انسان را به ياد شهداى صدر اسلام مى ‏اندازد. من شرمم مى‏ آيد كه خود را در مقابل اين عزيزان سرشار از ايمان و عشق و فداكارى به حساب آورم؛ آنان با عشق به خداى بزرگ به معشوق خويش پيوستند و ما هنوز در خم يك كوچه هم نيستيم.

خداوندا، اين عزيزان از خود گذشته را در جوار رحمت خود بپذير، و ما را از قيدها و بندهاى خودبينى و خودخواهى نجات مرحمت فرما.

1ارديبهشت 1360/ 16 ج 2 روح الله الموسوي الخمينى

منبع : صحیفه امام خمینی ج 14 ص 310

[پاسخ]

کرم اله گراوند بسیجی دوران جنگ در گفته :

کار بسیار خوبی است برای نسل جوان ان هم در این موقعیت واین شرایط زمانی خدایی ما شرمنده شهدا هستیم نسل جوان باید بدانند شهدای عزیز ما این وصیت نامه ها رادر میان اتش خون نوشتن رفتن روح تمامی شهدا شاد وخداوند به کسانیکه دراین راه زحمت میکشند اجر اخروی ودنیوی اعطا فرماید(امین یارب العالمین)

[پاسخ]

نوری در گفته :

سلام بر شهیدان
خیلی عالیه، خداوند اجرتون بده
یا علی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :