کد خبر : 57329
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 234 بازدید

راه اندازی بخش ام آر آی نیاز جدی بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت است

  امام جمعه شهرستان کوهدشت در جمع پرسنل بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان لزوم توجه جدی به مسائل بهداشتی و درمانی و توسعه زیر ساختهای این بخش را ضروری دانست و خواستار راه اندازی بخش ام آر آی در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان شد. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، حجت […]

81333597-5987266

 

امام جمعه شهرستان کوهدشت در جمع پرسنل بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان لزوم توجه جدی به مسائل بهداشتی و درمانی و توسعه زیر ساختهای این بخش را ضروری دانست و خواستار راه اندازی بخش ام آر آی در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان شد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ‘ابراهیم طهماسبی’ دراین مراسم گفت: مدت 5 الی 6 سال است که این بیمارستان مدیر ندارد و می طلبد که در اسرع وقت و در راستای خدمت رسانی بهتر به بیماران مدیر جدید از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان منصوب و معرفی شود.

فرماندار کوهدشت نیز در این مراسم افزایش کمی و کیفی خدمات درمانی را از مهمترین اولویتهای دولت تدبیر و امید نام برد و افزود: باید از همه امکانات و توانمندیهای موجود برای رشد و اعتلای شهرستان کوهدشت بهره گیریم و هیچ فرصتی را از دست ندهیم.

‘محمد کرم محمدی’ در ادامه با بیان اینکه شهرستان کوهدشت از جایگاه ویژه ای درحوزه بهداشت ودرمان برخوردار است گفت: باتوجه به جمعیت و شان ومنزلت مردم آن، باید مورد توجه جدی تر قرار بگیرد.

وی تامین بهداشت و درمان را یکی از نیازهای اساسی و حیاتی هر جامعه دانست و اظهار داشت: در این راستا افزایش کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان باید از اولویت های اساسی مسئولان باشد. فرماندار کوهدشت سپس گفت: مردم این شهرستان همواره در عرصه دفاع از اسلام و نظام اسلامی حاضر بوده اند و باید بهترین خدمات به این مردم ارائه شود.

در این مراسم با اهداء شاخه های گل از بیماران سالمند بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت تجلیل شد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

به چه دلیلی امام جمعه و فرماندار رفتن بیمارستان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :