کد خبر : 57379
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 657 بازدید

فرماندار ملایر: کوتاهی در خدمت رسانی به مردم پذیرفته نیست

    به گزارش میرملاس ؛  ‘مصطفی آزادبخت’ در شورای اداری شهرستان ملایر افزود: مدیران شهرستان باید در امورات جاری ملایر، پیگیر مطالبات خود باشند و در مطالبه گری از مرکز استان کوتاهی نکنند. وی اظهار داشت: بودجه امسال شهرستان نیز تخصص پیدا کرده و لازم است مدیران پیگیر جذب این بودجه برای دستگاه های […]

0 (39)

 

 

به گزارش میرملاس ؛  ‘مصطفی آزادبخت’ در شورای اداری شهرستان ملایر افزود: مدیران شهرستان باید در امورات جاری ملایر، پیگیر مطالبات خود باشند و در مطالبه گری از مرکز استان کوتاهی نکنند.

وی اظهار داشت: بودجه امسال شهرستان نیز تخصص پیدا کرده و لازم است مدیران پیگیر جذب این بودجه برای دستگاه های مربوطه خود باشند.

وی با تاکید بر اینکه انسجام وحدت و برادری باید در شهرستان تقویت شود، افزود: در حال حاضر، انسجام اداری در این شهرستان مطلوب است و بیش از 90 درصد از ادارات ما عملکرد موفقی داشته اند، اما برخی ادارات کمی عقب تر هستند و باید تلاش بیشتری داشته باشند.

آزادبخت با تبریک به مردم ملایر و استان برای کسب مدال طلای کشتی بازی های آسیایی’میثم مصطفی جوکار’ گفت: این پهلوان ارزنده ملایری با نمایش کشتی جوانمردانه خود، موجب درخشش نام ملایر در رسانه های جهان شد.

وی ادامه داد: هم اکنون که فضای کشور تحت تاثیر حضور ورزشکاران در بازی های آسیایی کره جنوبی است، نباید فراموش کنیم که شهدا قهرمان واقعی انقلاب هستند و اقتدار و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

فرماندار ویژه ملایر بر لزوم برگزاری باشکوه کنگره شهدای طلبه و دانشجو در ملایر تاکید کرد و افزود: مدیران دستگاه های اجرایی همکاری خوبی در این زمینه داشته اند و با دعوت از رییس مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران این کنگره، شهدای ملایر را در سطح کشور مطرح خواهیم کرد.

آزادبخت همچنین خواستار تکریم از نیروی انتظامی در هفته ناجا و برگزاری برنامه های منسجم در این هفته شد و بیان داشت: مسوولان عملکرد مثبتی در دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا در مناسبت های مختلف داشتند که نیاز است در هفته ناجا نیز به این امر مهم به خوبی پرداخته شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احسان صلاحی در گفته :

درود بر فرماندار ارزشی و بسیجی حاج آزادبخت

[پاسخ]

حسن ابراهیمی در گفته :

درود و خسته نباشید خدمت رزمنده دلاور دوران دفاع مقدس حاج مصطفی آزادبخت

[پاسخ]

کرم پاسخ در تاريخ شنبه ۱۲ مهر , ۱۳۹۳ ۱۸:۳۸:

سلام ضمن اردت به ایشان حضور پر رنگ وی در کوهدشت بسیار بود

[پاسخ]

درودبر مردی که باتلاش شبانه روزی خود شهرستان اسدآبادرادرمدت کوتاهی که مسولیت فرمانداری برعهده داشتن به اندازه 20سال پیش برد اکنون نیز با تلاش های شبانه روزی خود شهرستان ملایررا به سمت توسعه پایدار هدایت ومنشا تحولات عظیمی درشهرستان ملایر میباشد .

[پاسخ]

هادی قبادی در گفته :

خدا قوت یادگار سالهای حماسه و ایثار

[پاسخ]

امرایی در گفته :

درود خدا بر فرماندار ارزشی سردار آزادبخت

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

درود خدا بر شما که در هرجا و هر مکان و هر جایگاهی که هستید خود را وامدار شهدا و ارزشهای انقلاب میدانید خسثه نباشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :