کد خبر : 5750
تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 219 بازدید

قائد رحمت /دانشکده صنعتی دانشگاه لرستان در دورود ایجاد می شود

  نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صنعتی بودن شهر دورود گفت: دانشکده صنعتی دانشگاه لرستان در این شهر ایجاد خواهد شد. عباس قاید رحمت در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز؛  با بیان اینکه شهرستان دورود از سبقه بسیارخوبی در بخش صنعت دارد افزود: با توجه به ظرفیتهای […]

 

نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صنعتی بودن شهر دورود گفت: دانشکده صنعتی دانشگاه لرستان در این شهر ایجاد خواهد شد.

عباس قاید رحمت در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز؛  با بیان اینکه شهرستان دورود از سبقه بسیارخوبی در بخش صنعت دارد افزود: با توجه به ظرفیتهای موجود پیشنهاد ایجاد دانشکده صنعتی دانشگاه لرستان ازسوی دکتر زمانیان، رییس این دانشگاه پذیرفته شد.

وی با اشاره به رایزنی ها و پی گیری های انجام شده در وزارت علوم و تحقیقات اظهارداشت: به زودی موافقت نامه های نهایی تاسیس این دانشکده را اخذ خواهیم کرد.

دبیرکمیسیون اجتماعی مجلس شورا ی اسلامی در خصوص تعیین محل احداث دانشکده صنعتی دورود گفت: با حضور مدیرکل راه و شهرسازی لرستان در این شهر ضمن بازدید از اراضی مربوط به مسکن و شهرسازی موافقت شد که این دانشکده در اراضی جنب دانشگاه آزاد واحد دورود تاسیس شود.

وی ایجاد این دانشکده را فرصتی مناسب و بی نظیر در راستای تقویت، پیشرفت و افزایش دانش علمی در عرصه صنعت این شهرستان دانست و گفت: با تحقق این مهم یکی از مطالبات تاریخی مردم به خصوص جوانان این حوزه انتخابیه حاصل خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمد در گفته :

ان شاالله هر چه سریع تر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :