کد خبر : 5754
تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 138 بازدید

جدال کریمی قدوسی با بروجردی پایان یافت / اعتبارنامه ها به تصویب مجلس رسید

      باالاخره پس از مدتها بررسی اعتبارنامه دو عضو کمیسیون امنیت ملی ، علاءالدین بروجردی و جواد کریمی قدوسی به تصویب نمایندگان رسید. به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز ؛ در حالی اعتبارنامه این دو نماینده مجلس در جلسه علنی ( چهارشنبه ۲۴ خرداد) مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که جواد کریمی قدوسی منتخب مشهد و […]

 

 

 

باالاخره پس از مدتها بررسی اعتبارنامه دو عضو کمیسیون امنیت ملی ، علاءالدین بروجردی و جواد کریمی قدوسی به تصویب نمایندگان رسید.

به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز ؛ در حالی اعتبارنامه این دو نماینده مجلس در جلسه علنی ( چهارشنبه ۲۴ خرداد) مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که جواد کریمی قدوسی منتخب مشهد و کلات مدتی به قصد خارج کردن علاءالدین بروجردی منتخب بروجرد از کمیسون و حتی از مجلس تلاش کرد.

البته به این موضوع باید اشاره کرد که تلاشهای قدوسی که بارها با رسانه های گروهی مصاحبه های گونان ترتیب داد و دخالت بروجردی در موضوعاتی از جمله اختلاس بزرگ را مطرح می کرد بی نتیجه ماند به طوریکه برای بار دیگر بروجردی با کسب اکثریت آراء سکان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را به دست گرفت.

با توجه به ابنکه کریمی قدوسی به اعتبارنامه بروجردی اعتراض کرده بود، در مقابل علاء الدین بروجردی نیز به اعتبارنامه کریمی اعتراض کرد  ‌و  به همین دلیل بود که این دو اعتبارنامه به کمیسیون تحقیق مجلس نهم ارجاع شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

بروجردی از افتخارات لرستان است وتعهد ایشان به نظام اثبات شده است .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :