کد خبر : 57613
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 200 بازدید

نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی نیروی انتظامی لرستان افتتاح شد

  طی مراسمی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان لرستان نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی نیروی انتظامی لرستان افتتاح شد. به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور سردار محمد قنبری فرمانده نیروی انتظامی لرستان، سید سعید شاهرخی معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان، سرهنگ […]

345168_PhotoA

 

طی مراسمی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان لرستان نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی نیروی انتظامی لرستان افتتاح شد.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور سردار محمد قنبری فرمانده نیروی انتظامی لرستان، سید سعید شاهرخی معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان، سرهنگ علی حسین پازدار معاون فرهنگی سپاه پاسداران لرستان و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح لرستان نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی نیروی انتظامی لرستان افتتاح شد.

بر اساس گزارش فارس، در این نمایشگاه بخشی از اختراعات مخترعان استان لرستان به معرض دید علاقه‏‌مندان به مدت یک هفته قرار گرفته است.

همچنین این نمایشگاه در بخش‏های مختلف صنعتی شامل اختراعات و بخشهای مطالعاتی در خصوص مطالعات ویژه احساس امنیت و آسیب‏های اجتماعی و چهار غرفه در این خصوص برپا شده است.

گفتنی است، این نمایشگاه که با همکاری پارک علم و فناوری، بسیج، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی لرستان و بنیاد نخبگان استان لرستان تا پایان هفته نیروی انتظامی در مکان فرماندهی نیروی انتظامی لرستان برپا است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

سیف الهی تهران در گفته :

هفته نیروی انتظامی به دلاوران سبز پوش استان لرستان علی الخصوص سردار شجاع سردار ساعی .سردار بی ریا و مخلص دکتر محمد قنبری تبریک گفت .خدا قوت سردار خسته نباشین.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :