کد خبر : 57744
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 218 بازدید

اجرایی شدن بیش از 92 طرح ارتقای امنیت اجتماعی در محله‏های لرستان

  فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: بیش از 92 طرح ارتقای امنیت اجتماعی در محله‏های لرستان طی شش ماه نخست امسال اجرا شده است. به گزارش میرملاس به نقل از فارس، سردار محمد قنبری ظهر امروز در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی لرستان با استاندار این استان در خرم‎آباد اظهار داشت: طی شش ماه نخست امسال […]

002

 

فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: بیش از 92 طرح ارتقای امنیت اجتماعی در محله‏های لرستان طی شش ماه نخست امسال اجرا شده است.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس، سردار محمد قنبری ظهر امروز در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی لرستان با استاندار این استان در خرم‎آباد اظهار داشت: طی شش ماه نخست امسال نیروی انتظامی لرستان در زمینه‏های زیادی برای ارتقای امنیت این استان تلاش کرده، به گونه‎ای که بیش از 92 طرح ارتقای امنیت اجتماعی در محله‏های لرستان در این مدت اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه انواع سرقت‎ها در استان لرستان طی شش ماهه نخست امسال 34 درصد کاهش داشته است، عنوان داشت: در این مدت 40 درصد کاهش سرقت مغازه، هفت درصد کاهش سرقت خودرو، 32 درصد در بحث کاهش سرقت موتورسیکلت موفقیت داشته‎ایم.

این مسئول با بیان اینکه در چند روز اخیر 143 نفر به عنوان بازرس کشوری از آمار ارائه داده شده نیروی انتظامی لرستان بازدید به عمل آوردند، یادآور شد: طی این بازدید آمارهای شش ماه نخست امسال مورد بررسی قرار گرفتند که خوشبختانه با آمار واقعی تفاوت چندانی نداشته‎ایم، بنابراین بازرسان آمارهای ما را مورد بحث و بررسی قرار دادند که هیچ انحرافی در این میان وجود نداشت و همه آمارهای نیروی انتظامی لرستان بر اساس واقعیت ارائه می‏شود.

سردار قنبری با اشاره به اینکه دقت آماری در نیروی انتظامی لرستان بسیار بالا است، اضافه کرد: لرستان طی شش ماهه نخست امسال در بحث کاهش سرقت‏ها رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده که این برای ما یک افتخار است.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان تصریح کرد: در بحث سرقت منازل 34 درصد در شش ماه نخست امسال کاهش داشته‎ایم، این در حالی است که در این مدت 41 درصد در بحث کیف قاپی کاهش داشته‎ایم.

وی خاطرنشان کرد: ناجای لرستان توانسته است در بحث ارتقای امنیت اجتماعی و عمل کردن به شعار هفته نیروی انتظامی به خوبی عمل کند و در این خصوص با همه دستگاه‏های اجرایی استان همکاری خوبی داشته‏ایم.

این مسئول متذکر شد: در مدت شش ماهه نخست امسال نیروی انتظامی توانسته است، یک تن و نیم انواع مواد مخدر در استان لرستان و ورودی‏های آن کشف کند، این در حالی است که اگر همکاری سایر نیروهای سپاه، اطلاعات و… را به آن اضافه کنیم، این مقدار به بیش از دو تن می‏رسد.

قنبری بیان داشت: طی شش ماه نخست امسال میزان تصادفات جاده‎ای در لرستان 14 درصد کاهش داشته است که در این زمینه به دنبال کاهش تصادفات در استان هستیم.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :