کد خبر : 5775
تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 489 بازدید

سردار عبداللهی، فرزند لرستان / سد ایوشان و یكی از طرح های ریلی استان لرستان امسال به بهره برداری می رسند

  فرمانده قرارگاه سازندگی قرب خاتم الانبیا(ص) گفت: در سال 91 سد ایوشان و یكی از طرح های ریلی استان لرستان  به بهره برداری خواهند رسید. به گزارش میرملاس نیوز؛ سردار عبداللهی روز گذشته در محل استانداری لرستان افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با بهره گیری از تمامی قابلیت ها و ظرفیت های كاری و فنی خود، مشغول […]

 

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب خاتم الانبیا(ص) گفت: در سال 91 سد ایوشان و یكی از طرح های ریلی استان لرستان  به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش میرملاس نیوز؛ سردار عبداللهی روز گذشته در محل استانداری لرستان افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با بهره گیری از تمامی قابلیت ها و ظرفیت های كاری و فنی خود، مشغول اجرای چندین طرح مهم ملی و زیربنایی در نقاط مختلف استان لرستان است.

وی اظهار داشت: اجرای طرح های زیربنایی سد معشوره، سد ایوشان، راه آهن خرم آباد – اندیمشك، بروجرد – غرب كشور و ازنا ، الیگودرز – اصفهان و همچنین آزادراه خرم آباد – اراك از جمله پروژه های دردست ساخت قرارگاه در لرستان هستند.

به گفته وی، در همین ارتباط و به منظور زمینه سازی در روند توسعه و عمران این استان، قرارگاه خاتم با برنامه ریزی و كار علمی و كارشناسی روند اجرای طرح های عمرانی استان را با شتابی منطقی دنبال می كند.

به گفته وی، عملیات اجرایی سد بزرگ معشوره نیز كه در سال گذشته آغاز شده با رفع برخی موانع پیش روی، با شتاب و سرعت بیشتری پیگیری می شود.

سردار عبداللهی در خصوص آزادراه خرم آباد – اراك نیز گفت: طرح مطالعاتی این پروژه از سوی متخصصان قرارگاه در حال انجام است كه پس از آن روند احداث آزادراه به سرعت اجرایی می شود.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب خاتم الانبیا(ص) گفت: قرارگاه به عنوان یك مجموعه اجرایی متخصص و توانمند ، تلاش گسترده ای را برای اجرای هرچه سریعتر طرح های عمرانی در راستای توسعه همه جانبه لرستان انجام می دهد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :