کد خبر : 57764
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 181 بازدید

افزایش دو برابری ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشکده‎های فنی لرستان

  نماینده دانشگاه فنی و حرفه‎ای در لرستان گفت: 5000 دانشجو در دانشکده‎های فنی لرستان تحصیل می‎کنند.  به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا ، طرهانی نژاد در جمع خبرنگاران بیان کرد: در مهرماه سال تحصیلی گذشته 700 نفر دانشجو در پنج دانشکده فنی لرستان پذیرش شد اما امسال با توجه به اعلام ارائه شده […]

17-392

 

نماینده دانشگاه فنی و حرفه‎ای در لرستان گفت: 5000 دانشجو در دانشکده‎های فنی لرستان تحصیل می‎کنند.

 به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا ، طرهانی نژاد در جمع خبرنگاران بیان کرد: در مهرماه سال تحصیلی گذشته 700 نفر دانشجو در پنج دانشکده فنی لرستان پذیرش شد اما امسال با توجه به اعلام ارائه شده به سازمان مرکزی این دانشگاه، ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشکده‌های فنی لرستان در مهرماه به دو برابر افزایش یافت.

 وی ادامه داد: در مجموع دو ترم تحصیلی ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشکده‎های فنی لرستان 2945 نفر پیش‌بینی شده است. 60 درصد از این دانشجویان در مهرماه و 40 درصد آن‌ها نیز در بهمن ماه پذیرش می‎شوند.

 نماینده دانشگاه فنی و حرفه‎ای در ادامه از افزایش دو برابری ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشکده‎های فنی لرستان خبر داد و گفت: در مجموع 5000 دانشجو در دانشکده‎های فنی لرستان تحصیل می‎کنند.

 این مقام مسئول اضافه کرد: امسال رشته جدیدی به ظرفیت این دانشکده‎ها افزوده نشده است اما درخواست اخذ مجوز چهار رشته کارشناسی و دو رشته کاردانی را ارائه داده‎ایم.

 وی با بیان اینکه جشن استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشکده‎های فنی لرستان، 20 مهرماه برگزار می‎شود، گفت: تمام دانشجویان ورودی جدید ثبت‌نام شده‎اند و کاردانشجویی و تغذیه نیز دریافت کرده‎اند.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

آساره در گفته :

این خبر اصلاً خبر خوبی نیست
درس خواندن زمانی ارزش داشت که ظرفیت دانشگاهها 1/5 شرکت کننده ها بود نه الان که ظرفیت از شرکت کنند بیشتر است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :