کد خبر : 57768
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 197 بازدید

مدیریت جهادی مسیری برای غلبه بر کفر است

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت :مدیریت جهادی مسیری برای غلبه بر کفر است . به گزارش خبرنگار ایرنا ،حجت الاسلام و المسلمین’سید احمد میر عمادی ‘ روز پنج شنبه در همایش استانی فرهنگ و مدیریت جهادی در سالن جهاد کشاورزی، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نتیجه فداکاری و […]

13921101001026_PhotoA

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت :مدیریت جهادی مسیری برای غلبه بر کفر است .

به گزارش خبرنگار ایرنا ،حجت الاسلام و المسلمین’سید احمد میر عمادی ‘ روز پنج شنبه در همایش استانی فرهنگ و مدیریت جهادی در سالن جهاد کشاورزی، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نتیجه فداکاری و جانفشانی هزاران شهید است ،افزود: استمرار و تداوم انقلاب اسلامی نیازمند دو کلید اصلی فرهنگ و اقتصاد است .

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بوده است ،اظهار کرد:پیام انقلاب اسلامی فرهنگی الهی است .

وی تصریح کرد : اقتصاد نیز نیاز اولیه معیشت مردم است وبدون توجه به اقتصاد به نقطه تعالی نخواهیم رسید

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت : تداوم انقلاب اسلامی با دو عامل اصلی فرهنگ و اقتصاد امکان پذیر است و تحقق این دو عامل نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است .

وی با اشاره به اینکه مدیران و مسوولان باید دغدغه فرهنگی داشته باند ،افزود: امروز دشمن فرهنگ ما را مورد هدف قرار داده است و بزرگترین تهدید تحریم اقتصادی و تهدید فرهنگی است.

وی اظهار کرد : رفع تحریم اقتصادی و مقابله با تهدید فرهنگی با عزم ملی و مدیریت جهادی مسیر است .

وی با تاکید بر اینکه مدیریت جهادی در واقع دانستن و توانستن و تلاش کردن است ،تصریح کرد : روح مدیریت جهادی تلاش و کوشش است .

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :