کد خبر : 57854
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 126 بازدید

ارتقای شاخص‌های نیروی انتظامی در لرستان خروجی خوبی را در کشور داشته است

  استاندار لرستان پاسخگویی به مطالبات مردم را لازمه کار مدیران کارآمد دانست و عنوان کرد: پلیس شعار تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار را سرلوحه کار خود قرار داده است و هر جا کلمه جهادی به‌کار می‌رود قطعاً هدف مقدسی را دنبال می‌‎کند. به گزارش میرملاس به نقل از موج ، هوشنگ بازوند، استاندار لرستان […]

MG_0042

 

استاندار لرستان پاسخگویی به مطالبات مردم را لازمه کار مدیران کارآمد دانست و عنوان کرد: پلیس شعار تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار را سرلوحه کار خود قرار داده است و هر جا کلمه جهادی به‌کار می‌رود قطعاً هدف مقدسی را دنبال می‌‎کند.

به گزارش میرملاس به نقل از موج ، هوشنگ بازوند، استاندار لرستان در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی لرستان با تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: خدا را شاکر هستیم که امروز پلیس تکیه‌گاه امنی برای مردم شده است و خوشبختانه ارتقای شاخص‌های نیروی انتظامی در لرستان خروجی خوبی را در کشور داشته که جای تقدیر دارد.
وی ادامه داد: امروزه سرمایه‌گذاران بدون هیچ‌گونه نگرانی، استان لرستان را با سایر استان‌های کشور ترجیع داده و با رضایت کامل و امنیت خاطر در لرستان سرمایه‌گذاری می‌کنند و این اتفاق مرهون تلاش بی‌شائبه نیروی انتظامی جهت گسترش امنیت و تبدیل لرستان به یکی از امن‌ترین استان‌های کشور بوده است؛ لذا امید است که شاهد رفع معضل بیکاری در لرستان باشیم.
وی عنوان کرد: سرمایه جریان سیاسی است که تابع قدرت و هر عامل دیگری نیست بلکه مستلزم وجود امنیت کافی برای سرمایه‌گذاری است که خوشبختانه این شرایط در لرستان فراهم است.
استاندار لرستان پاسخگویی به مطالبات مردم را لازمه کار مدیران کارآمد دانست و عنوان کرد: پلیس شعار تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار را سرلوحه کار خود قرار داده است و هر جا کلمه جهادی به‌کار می‌رود قطعاً هدف مقدسی را دنبال می‌‎کند و بی‌شک در مدیریت جهادی ایثار و گذشت و رضایت خداوند نهفته است، کارآمدی به‌معنی قدرت پاسخگویی به مطالبات مردم است و مدیری را می‌توان کارآمد دانست که پاسخگوی مردم باشد و بهره‌وری بالایی داشته باشد.
هوشنگ بازوند اضافه کرد: اقتدار نیروی انتظامی زمانی حاصل می‌شود که مردم احساس کنند پلیس تکیه‌گاه امنی برای برای آن‌هاست و امروز ایران در بین کشورهای منطقه از بالاترین سطح امنیت برخوردار است و این شرایط تا حدودی نگرانی‌ها را در بحث اقتصادی برطرف کرده است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :