کد خبر : 57854
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 127 بازدید

ارتقاي شاخص‌هاي نيروي انتظامي در لرستان خروجي خوبي را در کشور داشته است

  استاندار لرستان پاسخگويي به مطالبات مردم را لازمه کار مديران کارآمد دانست و عنوان کرد: پليس شعار تلاش جهادي، کارآمدي و اقتدار را سرلوحه کار خود قرار داده است و هر جا کلمه جهادي به‌کار مي‌رود قطعاً هدف مقدسي را دنبال مي‌‎کند. به گزارش میرملاس به نقل از موج ، هوشنگ بازوند، استاندار لرستان […]

MG_0042

 

استاندار لرستان پاسخگويي به مطالبات مردم را لازمه کار مديران کارآمد دانست و عنوان کرد: پليس شعار تلاش جهادي، کارآمدي و اقتدار را سرلوحه کار خود قرار داده است و هر جا کلمه جهادي به‌کار مي‌رود قطعاً هدف مقدسي را دنبال مي‌‎کند.

به گزارش میرملاس به نقل از موج ، هوشنگ بازوند، استاندار لرستان در ديدار با کارکنان نيروي انتظامي لرستان با تبريک هفته نيروي انتظامي، گفت: خدا را شاکر هستيم که امروز پليس تکيه‌گاه امني براي مردم شده است و خوشبختانه ارتقاي شاخص‌هاي نيروي انتظامي در لرستان خروجي خوبي را در کشور داشته که جاي تقدير دارد.
وي ادامه داد: امروزه سرمايه‌گذاران بدون هيچ‌گونه نگراني، استان لرستان را با ساير استان‌هاي کشور ترجيع داده و با رضايت کامل و امنيت خاطر در لرستان سرمايه‌گذاري مي‌کنند و اين اتفاق مرهون تلاش بي‌شائبه نيروي انتظامي جهت گسترش امنيت و تبديل لرستان به يکي از امن‌ترين استان‌هاي کشور بوده است؛ لذا اميد است که شاهد رفع معضل بيکاري در لرستان باشيم.
وي عنوان کرد: سرمايه جريان سياسي است که تابع قدرت و هر عامل ديگري نيست بلکه مستلزم وجود امنيت کافي براي سرمايه‌گذاري است که خوشبختانه اين شرايط در لرستان فراهم است.
استاندار لرستان پاسخگويي به مطالبات مردم را لازمه کار مديران کارآمد دانست و عنوان کرد: پليس شعار تلاش جهادي، کارآمدي و اقتدار را سرلوحه کار خود قرار داده است و هر جا کلمه جهادي به‌کار مي‌رود قطعاً هدف مقدسي را دنبال مي‌‎کند و بي‌شک در مديريت جهادي ايثار و گذشت و رضايت خداوند نهفته است، کارآمدي به‌معني قدرت پاسخگويي به مطالبات مردم است و مديري را مي‌توان کارآمد دانست که پاسخگوي مردم باشد و بهره‌وري بالايي داشته باشد.
هوشنگ بازوند اضافه کرد: اقتدار نيروي انتظامي زماني حاصل مي‌شود که مردم احساس کنند پليس تکيه‌گاه امني براي براي آن‌هاست و امروز ايران در بين کشورهاي منطقه از بالاترين سطح امنيت برخوردار است و اين شرايط تا حدودي نگراني‌ها را در بحث اقتصادي برطرف کرده است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :