کد خبر : 58147
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 405 بازدید

بازسازی واقعه غدیر در کوهدشت اجرا شد

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، صبح امروز بازسازی واقعه غدیر خم در کوهدشت با حضور معاون توسعه و منابع انسانی استانداری استان لرستان، جانشین فرماندهی سپاه لرستان، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه کوهدشت و جمعی از اقشار مختلف مردم کوهدشت به طرف جاده تنگ قلعه […]

23 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، صبح امروز بازسازی واقعه غدیر خم در کوهدشت با حضور معاون توسعه و منابع انسانی استانداری استان لرستان، جانشین فرماندهی سپاه لرستان، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه کوهدشت و جمعی از اقشار مختلف مردم کوهدشت به طرف جاده تنگ قلعه با شکوه خاصی برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه کوهدشت گفت: بازسازی واقعه غدیر در تمام نقاط کشور در این روز از عظمت، ضرورت و ریشه‌ای بودن این مسئله خبر می‌دهد و واقعه غدیر از رخدادهای طول تاریخ است.

حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی با بیان اینکه روز غدیر روز رهبری و ولایت است و مسئله ولایت ریشه همه مسائل است، ادامه داد: از این‌رو ما در عید غدیر خم به خدا نزدیک می‌شویم.

امام جمعه کوهدشت در بخش دیگر از سخنان خود گفت: ما امروز آمده‌ایم، بگوییم، یا علی(ع) با تو هستیم و در این راستا با ارشادات  رهبری حرکت کنیم.

وی تصریح کرد: همه کسانی که در اینجا جمع شده‌اند، چه مرد چه زن سینه‌هایشان مالامال از عشق امیرالمومنین (ع) است و این عشق نشانگر همه خوبی‌ها است.

این مسئول خاطرنشان کرد: علی(ع) هرگز در مقابل ظلم و ستم و جفای روزگار سر خم نکردن و دست رد به سینه تمام نامردان عالم زد.

امام جمعه کوهدشت خطاب به مسئولان گفت: تنها چیزی که ما را از بی‌دینی‌ها و کارهای شیطانی نجات می‌دهد، مسئله ولایت است.

طهماسبی گریزی به بحث ماهواره وتاثیرات مضر آن بر جامعه زد و افزود: ما از جوانان کوهدشتی تقدیر می‌کنیم و از آنها می‌خواهیم و انتظار داریم، مراقب برنامه‌های شیطانی ماهواره باشند، زیرا تعلل و بی‌اهمیتی در بحث ماهواره خانواده‌ها را از هم می‌پاشد.

در ادامه این مراسم فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تقدیر از همه اقشار مختلف مردم و مسئولان در این مراسم ضمن ارائه گزارشی کوتاه از چگونگی اجرای این برنامه گفت: امسال با توجه به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری در این راستا سپاه ناحیه کوهدشت این مسئولیت را برعهده گرفته و یک مراسم تقریبا تمام کوهدشتی را اجرا می‌شود.

عباس آدینه‌وند ادامه داد: مدت‌ها است، با همکاری سایر ادارات و تشکیل کمیته‌های مختلف و به‌کارگیری توان هنرمندان کوهدشتی در این راستا فعالیت داریم که در این خصوص نیز باید از تمام دست‌اندرکاران سپاسگزاری کنیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رحیم جعفری در گفته :

سلام، به سهم خودم از همه دوستان به خاطر این کار هنری تشکر میکنم.

[پاسخ]

قوي سفيد در گفته :

خداوند به مجرياني كه از ماه ها قبل براي اين مراسم زحمت كشيد ه اندتا عده اي ديگر……………..بدهند
اجرعنايت فرمايد

[پاسخ]

یونس کولیوند در گفته :

با سلام
بدین وسیله از زحمات شما و دیگر دوستان خبر نگار که محبت کردند و این برنامه رو به نحو احسن پوشش دادند صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید .
روابط عمومی سپاه

[پاسخ]

یونس کولیوند در گفته :

بدین وسیله از زحمات شما و دیگر دوستان خبر نگار که محبت کردند و این برنامه رو به نحو احسن پوشش دادند صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید

[پاسخ]

خانم ع. م در گفته :

یه گله دارم از مسئولین این کار. با اینکه نوشته بودن ساعت 8 صبح شروع برنامه است ولی ساعت ده و نیم شروع شد . که باران گرفت و مردم بعد از ساعتها انتظار خسته شده بودن. در صورتی که من خودم وقتی ساعت هشت و نیم رسیدم 90 درصد جمعیت اونجا حاضر بودن. باید برام مردم احترام بیشتری قائل می شدن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :