کد خبر : 58400
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 453 بازدید

کنسرت موسیقی به نفع کودکان معلول در کوهدشت برگزار شد

    کنسرت موسیقی به نفع کودکان معلول در کوهدشت برگزار شد  به گزارش میرملاس نیوز، کنسرت موسیقی با حضور خوانندگان استان در کوهدشت برگزار شد تا درآمد حاصل از این کنسرت در راستای کمک به کودکان هنرمند معلول کوهدشتی هزینه شود.  برخی هنرمندان لرستانی امروز چهارشنبه در سالن اداره ارشاد کوهدشت به اجرای موسیقی […]

456
 
 
کنسرت موسیقی به نفع کودکان معلول در کوهدشت برگزار شد
 به گزارش میرملاس نیوز، کنسرت موسیقی با حضور خوانندگان استان در کوهدشت برگزار شد تا درآمد حاصل از این کنسرت در راستای کمک به کودکان هنرمند معلول کوهدشتی هزینه شود.

 برخی هنرمندان لرستانی امروز چهارشنبه در سالن اداره ارشاد کوهدشت به اجرای موسیقی محلی و سنتی پرداختند.

این کنسرت موسیقی به مناسبت عید خجسته غدیر و روز جهانی کودک برگزار و با استقبال گرم مردم کوهدشت همراه شد.

رئیس انجمن موسیقی کوهدشت در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: هر سال جشن هنرمندان به مناسبت عیدغدیر در کوهدشت برگزار می شود اما امسال انجمن موسیقی این شهرستان تصمیم گرفت درآمد این کنسرت و این جشن را به کودکان هنرمند معلول اختصاص دهد.

.

 علی یوسفی ادامه داد: اداره بهزیستی، دانشگاه پیام نور، شورای شهر و شهرداری، موسسه خیریه حضرت رقیه و ماهنامه پیشوک کوهدشت پشتیبانی مالی از این برنامه را به عهده گرفتند.

یوسفی اظهار داشت: در سال های گذشته جشن هنرمندان کوهدشتی فقط با حضور هنرمندان این شهرستان اجرا می شد اما امسال از هنرمندان سطح استان هم استفاده شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آفرین به بانیان این مراسم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :