کد خبر : 58569
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 62 بازدید

لرستان؛ یازدهمین میزبان نمایش «ستاره صبح»

  لرستان از ۲۷ مهر یازدهمین میزبان اجرای نمایش دو ساعته «ستاره صبح» با موضوع از سرگذشت آدم تا ظهور منجی است. به گزارش میرملاس به نقل از ایکنا، سعید اسماعیلی، کارگردان نمایش ستاره صبح، روز پنج‌شنبه، 25 مهر در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد در رابطه با این نمایش گفت: نمایش دو ساعته ستاره صبح […]

85878807173176063641269836020

 

لرستان از ۲۷ مهر یازدهمین میزبان اجرای نمایش دو ساعته «ستاره صبح» با موضوع از سرگذشت آدم تا ظهور منجی است.

به گزارش میرملاس به نقل از ایکنا، سعید اسماعیلی، کارگردان نمایش ستاره صبح، روز پنج‌شنبه، 25 مهر در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد در رابطه با این نمایش گفت: نمایش دو ساعته ستاره صبح با هنرنمایی 100 بازیگر بومی به زبان فارسی و فصیح عربی قرار است از 27 مهر تا پنجم آبان در پادگان حمزه خرم‌آباد به اجرا در‌آید.
وی افزود: در این نمایش سرگذشت حضرت آدم(ع) و پیامبر اکرم(ص)، دوران جاهلیت قبل از اسلام، حادثه عظیم غدیر، جریان شهادت حضرت زهرا(س) و حضرت علی(ع)، نهضت عاشورا و شهادت حضرت مسلم(ع)، انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، صحنه شهادت دانش‌آموزان لرستانی، بازسازی عملیات کربلای چهار، مهدویت و ظهور امام زمان(عج) به صورت زنده و نمادین مرور می‌شود.
اسماعیلی ادامه داد: مقدمات این کار بزرگ فرهنگی ـ هنری از دو ماه پیش با مشارکت مردم به‌ویژه جوانان منطقه آغاز شده که امیدواریم این کار فرهنگی هنری منشاء اثرگذاری و ماندگاری برای مردم لرستان باشد.
کارگردان نمایش ستاره صبح با بیان این‌که این نمایش تاکنون در 10 نقطه کشور از جمله گرگان، بهبهان، بشاگرد هرمزگان، تهران، اهواز و … اجرا شده است، افزود:در این نمایش صدای 10 نفر از دوبلرهای معروف کشور از جمله احمد رسولی‌زاده، پرویز بهرام، اسماعیل قادرپناه، مهران دوستی و … پخش می‌شود.
یادآور می‌شود، طراح، نویسنده و کارگردان نمایش ستاره صبح سعید اسماعیلی، مجری طرح علی‌رضا کوه‌فر، طراح صحنه آنا محمد ایری، طراح جلوه‌های ویژه رضا ترکمان، تولید شهاب فراهانی، طراح نور عباس رحمانی‌پور و راوی این نمایش رسالت بوذری است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :