کد خبر : 58581
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 52 بازدید

۱۳۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی صنایع لرستان اختصاص یافت

  نماینده مردم دورودو ازنا در مجلس گفت: سفر رئیس جمهور به لرستان برکات زیادی برای مردم داشت که افزایش تخصیص منابع آب، تخصیص ۱۳۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی صنایع، اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای اتمام سد مروک از جمله آن ها است. به گزارش میرملاس به نقل از تسنیم ، عباس قائدرحمت در سخنرانی […]

13930604181440413492483

 

نماینده مردم دورودو ازنا در مجلس گفت: سفر رئیس جمهور به لرستان برکات زیادی برای مردم داشت که افزایش تخصیص منابع آب، تخصیص ۱۳۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی صنایع، اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای اتمام سد مروک از جمله آن ها است.

به گزارش میرملاس به نقل از تسنیم ، عباس قائدرحمت در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه دورود اظهار کرد: اکنون شرایط ویژه ای که نا امنی محصول آن است در منطقه حاکم شده که عامل اصلی آن اسکتبار جهانی است.

وی با اشاره به روند مذاکرات هسته ای افزود: ایثارگری جوانان این کشور سبب شده در مذاکرات هسته ای مقتدرترین کشورهای جهان  به برای نظامی و اقتصادی در یک طرف و جمهوری اسلامی در طرف دیگر قرار گیرد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بیان کرد: ما در این مذاکرات از حقوق هسته ای ایران دفاع می کنیم و با استفاده از نرمش قهرمانانه و اقتصاد مقاومتی از اهداف عالیه نظام کوتاه نمی آییم و ما در این مذاکرات  به دنبال نتیجه برد برد هستیم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی از ابتدا به دنبال سلاح هسته ای نبوده است گفت: فتوای مقام معظم رهبری در این راستا گواه صداقت جمهوری اسلامی است و کشورهای استکباری خود داری سلاح های هسته ای هستند.

قائدرحمت تصریح کرد: کشورهای غربی حق ندارند ایران را از داشتن انرژی صلح آمیز هسته ای منع کنند و تحریم ها علیه ایران ظالمانه و غیر انسانی بوده است.

 نماینده مردم دورودو ازنا در مجلس  خاطرنشان کرد: نتیجه مذاکرات هسته ای باید علاوه بر رعایت حقوق مردم ایران برچیده شدن کامل تحریم ها را به دنبال داشته باشد.

وی به سفر ریئس جمهور به استان لرستان اشاره کرد و گفت: سفر  رئیس جمهور به لرستان برکات زیادی برای مردم استان به همراه داشت که افزایش تخصیص منابع آب، تخصیص 1300 میلیارد تومان برای نوسازی صنایع، اختصاص 20 میلیارد تومان برای اتمام سد مروک، ایجاد کشت و صنعت در 1500 هکتار از اراضی صنایع دفاع، احداث گاوداری 10 هزار راسی، شروع به کار فاز 4 سیمان دورود از جمله مصوبات استانی سفر رئیس جمهور است.

قائدرحمت تملک زمین های مسیر کمربندی جدید دورود آسفالت جاده عمارت، گاز رسانی به 28 روستا شهرستان دورود در امسال، ساماندهی دریاچه گهر و ایجاد بارانداز شهرستان دورود را از اقدامات در دست اجرا در شهرستان دورود بر شمرد و افزود: امسال علاوه بر اعتبارات شهرستانی مبلغ 25 میلیارد تومان از محل های مختلف از جمله ماده 180 بودجه به شهرستان دورود اختصاص یافته است که امیدواریم حرکت مناسبی در روند احداث پروژه های عمرانی شاهد باشیم.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :