کد خبر : 58626
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 166 بازدید

سند دار شدن منازل 95 روستا در کوهدشت

  رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان کوهدشت گفت: 95 روستا در کوهدشت منازل خود را سنددار کرده‎اند. به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، بهمن امرائی ظهر امروز در بازدید از برخی روستاهای شهرستان کوهدشت گفت: همه تلاش خود را برای رفع محرومیت در روستاهای این شهرستان به کار می‎گیریم، زیرا اگر روستاها از […]

13921201000018_PhotoA

 

رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان کوهدشت گفت: 95 روستا در کوهدشت منازل خود را سنددار کرده‎اند.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، بهمن امرائی ظهر امروز در بازدید از برخی روستاهای شهرستان کوهدشت گفت: همه تلاش خود را برای رفع محرومیت در روستاهای این شهرستان به کار می‎گیریم، زیرا اگر روستاها از امکانات پیشرفته برخوردار باشند، این امر تاثیر زیادی در کاهش مهاجرت روستانشینان به شهر دارد، بنابراین در این خصوص همکاری همه دستگاه‎های این شهرستان نیز ضروری است.

وی در خصوص سنددار شدن برخی از منازل روستاییان در شهرستان کوهدشت افزود: تا امروز 95 روستای کوهدشت منازل خود را سنددار کرده و نزدیک به 100 پرونده دیگر را به اداره ثبت اسناد واملاک کوهدشت ارسال کرده‌ایم که کار صدور سند این گروه نیز در حال انجام است.

امرائی بیان کرد: ما آمادگی کامل را داریم که در این رابطه سریع اقدام شود و هر منازل همه روستائیانی که متقاضی سند هستند، به راحتی مشکل آنها حل شود و از این طریق بتوانیم، خدمت دیگری به روستائیان بکنیم.

این مسئول گفت: در این رابطه از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کوهدشت انتظار همکاری بیشتری می‌رود، تا هرچه سریع‌تر مردم بتوانند، صاحب سند شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از مسئولان مربوطه خواست که برای روستاهای بزرگی مانند روستای آب باریکی و شهرک امام کوهدشت که در حال تبدیل شدن به یک شهرک بزرگ هستند، چاره‌ای بیندیشند، زیرا با اعتبارات کم این کار صورت نمی‎گیرد و بسیاری از مشکلات همچنان ادامه پیدا می‎کند.

رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان کوهدشت در ادامه ضمن گله‌مندی از مسئولانی که کارهای انجام شده، توسط این نهاد را به سود خود جلوه می‌دهند و نامی از اداره تحت امر خود را نمی‌آورند، گفت: خدا را شاکریم که توانسته‌ایم، طرح هادی را در روستای ابوالوفا این شهرستان اجرا کنیم که در هفته روستا در این مکان مقدس با اعتبار بالغ بر 220 میلیون تومان و با نظارت کامل ناظران به بهره‌برداری رسیده است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

باسلام

[پاسخ]

آدینه وند در گفته :

بسیار عالی . کار مهم و بجایی انجام داده اید . ممنون .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :