کد خبر : 58656
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,243 بازدید

معرفی فرهنگ غنی لرستان به سایر اقوام در نمایشگاه فرهنگی

  شهردار خرم آباد گفت: در نمایشگاه فرهنگی، فرهنگ غنی و بی‌نظیر لرستان به دیگر اقوام به نمایش گذاشته شده است. به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، محمد مهرابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه به منظور شناساندن فرهنگ غنی و بی‌نظیر لرستان به دیگر اقوام با مشارکت و همکاری شهرداری و […]

13921208000495_PhotoA

 

شهردار خرم آباد گفت: در نمایشگاه فرهنگی، فرهنگ غنی و بی‌نظیر لرستان به دیگر اقوام به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، محمد مهرابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه به منظور شناساندن فرهنگ غنی و بی‌نظیر لرستان به دیگر اقوام با مشارکت و همکاری شهرداری و شورای شهر تهران و به ویژه مناطق شش و 19  تهران به مدت یک هفته در خانه سینمای ایران در شهر تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه در 50 غرفه و با مشارکت برخی نهادهای دولتی از جمله بنیاد شهید، جهاد کشاورزی، محیط زیست و بخش خصوصی به گونه‎ایی زیبا و خوب برگزار شد که اعضای شورای شهر و شهردار تهران به منحصر بودن آن اذعان کردند.

مهرابی اضافه کرد: شهرداری خرم‎آباد از تاریخ 21 خرداد امسال رایزنی‎های خود را با شهرداری تهران جهت برگزاری این نمایشگاه آغاز کرد که بعد از سه ماه و با همکاری شهردار تهران این کار به سرانجام رسید.

شهردار خرم‎آباد بیان کرد: این تنها 10 درصد از ظرفیت شهرداری در برگزاری این نمایشگاه بود که 90 درصد دیگر به خاطر کم لطفی برخی ارگان‎ها به کار گرفته نشد.

وی عنوان کرد: از میراث فرهنگی استان انتظار می‎رفت، به عنوان نهاد مسئول و تاثیرگذار در این زمینه همکاری خوبی با شهرداری در برگزاری نمایشگاه داشته باشد که با وجود مکاتبه‌‎های که انجام شد در این کار شرکت نکردند و میراث استان را بدون میراث‎دار رها کرده و در حق خود اجحاف کردند.

وی با اشاره حضور تهرانی‎های مقیم تهران در این نمایشگاه ادامه داد: تاکنون افراد زیادی در این نمایشگاه برای سرمایه‎گذاری در استان اعلام آمادگی کرده‎اند که این موضوع نوید بخش رونق و آبادانی استان به عنوان منطقه‎ای بکر و با ظرفیت است.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

محمود مهکی در گفته :

امید است این حرکت رو به جلو مثمر ثمر اشد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :