کد خبر : 58678
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 53 بازدید

فرهنگ ایثار و شهادت یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

  استاندار لرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است. به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، هوشنگ بازوند امشب در مراسم بدرقه کاروان زیارتی مشهد مقدس ویژه پیر غلامان ابا عبدالله‎الحسین(ع) گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی فرهنگ ایثار و شهادت است که شما مداحان مروجان این فرهنگ […]

13930625000543_PhotoA

 

استاندار لرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، هوشنگ بازوند امشب در مراسم بدرقه کاروان زیارتی مشهد مقدس ویژه پیر غلامان ابا عبدالله‎الحسین(ع) گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی فرهنگ ایثار و شهادت است که شما مداحان مروجان این فرهنگ هستید و باید قدر این کار با عظمت را بدانید.

وی اظهار داشت: نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نشان دهنده وجود مشکلات اقتصادی و فرهنگی در جامعه است که عزم ملی و مدیریت جهادی نیز راهکار آن هستند.

استاندار لرستان تصریح کرد: عزم ملی همان پیروزی انقلاب  و اتفاقات عظیم هشت سال دفاع مقدس است و مدیریت جهادی نیز همان مدیریت هشت سال دفاع مقدس است که امروز یک بار دیگر کشور به آن نیاز دارد.

بازوند با بیان اینکه اقتصاد ستون فقرات جامعه و فرهنگ مغز جامعه است، اهمیت مسائل فرهنگی را یادآور شد و بیان کرد: 2 هزار و 500 کانال ماهواره‏ای مغز جامعه را مورد تهاجم قرار داده‏‌اند که وظیفه مداحان دفاع در مقابل این حملات است.

این مسئول از سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم به خاطر حمایت مالی از این سفز زیارتی تشکر کرد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :