کد خبر : 5868
تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 131 بازدید

اسماعیلیان : لرستان میزبان روزنامه نگاران و خبرنگاران سراسر کشور

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ، حجت الاسلام والمسلمین ‘علی اسماعیلیان’  با اعلام این خبر گفت: این کارگاه آموزشی به عنوان نخسین کارگاه ویژه روزنامه نگاران و خبرنگاران سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد. وی تصریح کرد: با هماهنگی معاونت مطبوعاتی و اطلاع […]

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ، حجت الاسلام والمسلمین ‘علی اسماعیلیان’  با اعلام این خبر گفت: این کارگاه آموزشی به عنوان نخسین کارگاه ویژه روزنامه نگاران و خبرنگاران سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت متبوع و به منظور افزایش سطح علمی و حرفه‌ای فعالان عرصه رسانه سراسر کشور و سایر علاقه ‌مندان به فراگیری روزنامه نگاری و خبرنگاری کارگاه آموزشی روزنامه نگاری و خبرنگاری در این استان برگزار می‌ شود.

اسماعیلیان اظهار داشت: این کارگاه آموزشی قرار است روزهای 13 و 14 تیرماه سال جاری به مدت دو روز با شرکت روزنامه نگاران و خبرنگاران از سراسر کشور در استان لرستان برگزار شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در این کارگاه آموزشی اصول روزنامه نگاری، دستور نگارش فارسی در مطبوعات، اصول خبرنویسی، گزارش نویسی در مطبوعات و اصول مصاحبه به شرکت کنندگان به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :