کد خبر : 58708
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 275 بازدید

نماینده الیگودرز : احداث سد تنگ معشوره عملیاتی می شود / سد معشوره برای تولید برق نیروگاه و سیراب شدن زمین‎های کشاورزی مردم کوهدشت است

    عضو کمیسیون آب، منابع طبیعی و کشاورزی مجلس از عملیاتی شدن سد تنگ معشوره در استان خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل  ایسنا  محمدتقی توکلی افزود: سد بتنی دوقوسی تنگ معشوره بر روی رودخانه کشکان در استان واقع شده که با هدف تولید انرژی برق‎آبی، کنترل و جمع‎آوری سیلاب‎ها و روان‎آب‎های سطحی […]

IMG17473311

 

 

عضو کمیسیون آب، منابع طبیعی و کشاورزی مجلس از عملیاتی شدن سد تنگ معشوره در استان خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل  ایسنا  محمدتقی توکلی افزود: سد بتنی دوقوسی تنگ معشوره بر روی رودخانه کشکان در استان واقع شده که با هدف تولید انرژی برق‎آبی، کنترل و جمع‎آوری سیلاب‎ها و روان‎آب‎های سطحی رودخانه، همچنین تأمین آب موردنیاز دشت‎های اراضی منطقه احداث خواهد شد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس از عملیاتی شدن سد تنگ معشوره در استان خبر داد و اظهار کرد: براساس قول‎های داده شده در سفر اخیر هیئت دولت به استان این پروژه عملیاتی و بازنگری لازم بر روی آن انجام می‎گیرد.

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس بیان کرد: بخشی از آب این سد برای تولید برق نیروگاه و بخشی دیگر برای مشروب شدن زمین‎های کشاورزی مردم کوهدشت مورد استفاده قرار می‎گیرد.

 توکلی یادآور شد: چنانچه بازنگری توسط کارشناسان صورت گیرد و آنها به این نتیجه برسند که در تنگ معشوره اهداف مورد تضمین دنبال می‎شود عملیات اجرایی آن آغاز، در غیر این صورت باید ابعاد سد کاهش داده شود.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

مرز نشین پایدار در گفته :

درود بر نماینده الیگودرز مرد غیرتمند دیار لرستان مسئول متعهدو….

[پاسخ]

یک همشهری در گفته :

با سپاس از نماینده محترم الیگودرز
آقای توکلی بخاطر خدا کاری کنید که هم این سد عملیاتی شود و هم از ابعاد ان کاسته نشود.خدواند شما را برای همه ما حفظ کند.

[پاسخ]

علی ع در گفته :

باسلام جای تقدیر و امتنان ار نماینده محبوب استان لرستان جناب آقای مهندس توکلی که با دانش و تخصصی که دارند بدور ار مسائل سیاسی بدنبال وظایف نمایندگی و خدمت به تمام مردم لرستان هستند بقیه نماینگان اصول خذمتگذاری را از ایشان یاد بگیرند

[پاسخ]

علی مددی در گفته :

آقای نماینده به خاطر انتخاب دانشمند فرهیخته جنای حاج آقا میرزایی اصل به عنوان فرماندار الیگودرز از شما تشکر می شود.

[پاسخ]

ما ارادت خاصی به نماینده الیگودرز داریم اما آخرت مردم پلدختر چه خواهد بود . با توجه به کمبود شدید آب روستاها در پلدختر وخشک شدن رودخانه کشکان رود چه کسی جوابگوی مردم ولایت مدار پلدختر است . آیا این سطح نگاه کارشناسی دارد .

[پاسخ]

زبان مردم در گفته :

با تشکر از نماینده محترم الیگودرز .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :