کد خبر : 58733
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 173 بازدید

استاندار لرستان با خانواده خلبان شهید علی احمد فرخی دیدار کرد

  استاندار لرستان با حضور در منزل خلبان شهید سرتیپ دوم علی احمد فرخی با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و ابراز همدردی کرد. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا روز یکشنبه ،هوشنگ بازوند در این دیدار با تاکید بر حفظ ارزشهای ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: همه باید از روحیه صبر […]

81354605-6022444

 

استاندار لرستان با حضور در منزل خلبان شهید سرتیپ دوم علی احمد فرخی با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و ابراز همدردی کرد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا روز یکشنبه ،هوشنگ بازوند در این دیدار با تاکید بر حفظ ارزشهای ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: همه باید از روحیه صبر و مقاومت خانواده شهدا الگو گرفته چراکه صبر این افراد ، بنا و ساسا انقلاب اسلامی ایران را استوار کرده است.

وی افزود: خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران نماد ایثار، فداکاری و مقاومت هستند و بر تمامی مسوولان واجب است در خدمت خانواده این عزیزان باشند.

وی ادامه داد: بیگانگان ومزدوران به خوبی می دانند که امثال شهید فرخی ، اجازه کوچکترین تعرض به خاک ایران اسلامی را به دشمن نمی دهند چراکه ورحیه این بزرگمردان با ایثار و شهادت عجین شده است.

خلبان شهید فرخی در حادثه هوایی هفته گذشته سیستان و بلوچستان به خیل عظیم شهادت نائل آمد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

كاشف در گفته :

باعرض تسليت به خانواده محترم فرخي ازخداوند برايشان صبر مسئلت دارم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

شهادت سردار رشید اسلا م سرتیپ علی احمد فرخی رابه پیشگاه امام زمان ومردم شهید پرور شهرستان سلسله وخصوصاخانواده محترمش تسلیت میگوییم .محمد کولیوند الشتر روستای کهریز

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :