کد خبر : 58785
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 171 بازدید

وزارت اطلاعات پاسدار مرزهای عقیدتی است

  مدیر کل اطلاعات لرستان گفت: وزارت اطلاعات پاسدار مرزهای عقیدتی است.  به گزارش میرملاس ؛  باقرزاده در همایش سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات با عنوان 30 سال مجاهدت‌های خاموش با بیان اینکه وزارت اطلاعات خواستار جمهوریت و اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: اعتقاد وزارت اطلاعات مبنی بر ایجاد امنیت برای آحاد […]

698940_PhotoA

 

مدیر کل اطلاعات لرستان گفت: وزارت اطلاعات پاسدار مرزهای عقیدتی است. 

به گزارش میرملاس ؛  باقرزاده در همایش سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات با عنوان 30 سال مجاهدت‌های خاموش با بیان اینکه وزارت اطلاعات خواستار جمهوریت و اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: اعتقاد وزارت اطلاعات مبنی بر ایجاد امنیت برای آحاد ملت، تمام اقوام و اقلیت‌های مذهبی بوده، زیرا بین امنیت و توسعه فرهنگی اقتصادی رابطه وجود دارد.

مدیر کل اطلاعات لرستان عنوان داشت: وزارت اطلاعات علاوه بر گسترش ارتباط با مردم، پیشگیری در حوزه شناسایی آسیب‌های خود و پیشگیری در حوزه شناسایی ظرفیت‌های دشمن را به عنوان اصل در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: وزارت اطلاعات پاسدار مرزهای عقیدتی است و این وزارتخانه با تبعیت از رهبر معظم انقلاب، اعتقاد دارد، این نظام از آن مردم است و دفاع از حق‌الناس را در اولویت قرار داده است.

مدیر کل اطلاعات لرستان با بیان اینکه در این وزارت ساختارهایی معرفی شده که از جمهوریت و رای مردم پاسداری می‌کنند، اظهار داشت: این اقدامات با هدایت مقام معظم رهبری در وزارت اطلاعات دنبال می‌شود.

این مسئول عنوان داشت: وزارت اطلاعات با اعتقاد راسخ به نظام اسلامی و مقام معظم رهبری، هرگونه مقابله با نظام اسلامی را مقابله با اسلام می‌داند.

وی ادامه داد: اطلاع‌رسانی مردم در آغاز و یا تکمیل اقدامات وزارت اطلاعات در تمام موارد تاثیر دارد، چرا که سیستم امنیتی متعلق به مردم است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اصلاح طلب در گفته :

سلام ودرود وتبريک به سربازان گمنام سرزمين ايران اسلامى

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :