کد خبر : 58789
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 154 بازدید

440مدرس تمام وقت در دانشگاه های آزاد لرستان تدریس می کنند

  معاون هماهنگی دانشگاه های آزاد لرستان گفت : در حال حاضر 440 مدرس تمام وقت، 15 مدرس نیمه وقت و یک هزار و 675 مدرس حق التدریس در دانشگاههای آزاد لرستان تدریس می کنند. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا ،’بهروز دوستی ‘ روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود : وی اظهار داشت […]

81355718-6024375

 

معاون هماهنگی دانشگاه های آزاد لرستان گفت : در حال حاضر 440 مدرس تمام وقت، 15 مدرس نیمه وقت و یک هزار و 675 مدرس حق التدریس در دانشگاههای آزاد لرستان تدریس می کنند.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا ،’بهروز دوستی ‘ روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود : وی اظهار داشت :هم اکنون به ازای هر یک نفر دانشجو 80 مدرس در دانشگاههای آزاد لرستان تدریس می کنند که این تعداد، میزان خوبی محسوب می شود.

وی با اشاره به اصلاح هرم اعضای هیات علمی این دانشگاه تصیح کرد :بیش از 100 نفر از مدرسین مربی دانشگاههای آزاد خرم آباد و بروجرد برای ارتقای به مرتبه استادیاری در دانشگاههای دولتی و دانشگاههای خارج از کشور بورسیه شده اند.

معاون هماهنگی دانشگاههای آزاد لرستان گفت: 30 نفر از مدرسین استادیار این دانشگاه در شرف ارتقاء به مرتبه دانشیاری هستند.

وی با بیان اینکه 20 نفر مدرس دانشیار و همچنین 10 نفر مدرس استاد تمام نیمه وقت در دانشگاههای آزاد لرستان تدریس می کنند، تصریح کرد: هرم هیات علمی در دانشگاههای آزاد لرستان اگرچه نیازمند به اصلاح است ،اما هرم هیات علمی در دانشگاههای آزاد لرستان نسبت به دیگر دانشگاه ها در وضعیت خوبی قرار دارد.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

همشهری در گفته :

درود بر دکتر دوستی مدیر توانای شهرمان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :