کد خبر : 58993
تاریخ انتشار : ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 55 بازدید

سفیر اتریش به لرستان سفر می کند

  رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی خرم آباد از سفر سفیر اتریش در ایران به استان لرستان خبر داد. حسین سلاح ورزی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های امور بین الملل اتاق برای گسترش مناسبات تجاری اقتصادی با کشورهای خارجی و اهمیت آن، در این زمینه اظهار داشت: هماهنگی […]

IMG14204355

 

رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی خرم آباد از سفر سفیر اتریش در ایران به استان لرستان خبر داد.

حسین سلاح ورزی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های امور بین الملل اتاق برای گسترش مناسبات تجاری اقتصادی با کشورهای خارجی و اهمیت آن، در این زمینه اظهار داشت: هماهنگی های لازم برای سفر دو روزه ی ‘فردریش اشتیفت’ به خرم آباد صورت گرفته است. 

وی با اشاره به اینکه در این سفر ‘گئورگ واین گارتنر’ رایزن اقتصادی سفارت اتریش نیز حضور دارد، در مورد برنامه های پیش بینی شده برای این سفر گفت: سفیر اتریش عصر روز یکشنبه چهارم آبان ماه وارد خرم آباد می شود که بازدید از قلعه ی تاریخی فلک الافلاک برای همین روز پیش بینی شده است. 

وی افزود: دیدار با رییس اتاق خرم آباد و فعالان اقتصادی استان، ملاقات با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد و همچنین دیدار با شهردار خرم آباد از جمله برنامه هایی است که برای دوشنبه پنجم آبان ماه تدارک دیده شده است. 

سلاح ورزی تصریح کرد: ملاقات با استاندار لرستان و بازدید از دو واحد تولیدی در مرکز استان هم از جمله برنامه های مهمی است که برای روز پایانی این سفر برنامه ریزی شده است. 

وی اضافه کرد: عصر روز سه شنبه با پایان یافتن برنامه های این سفر، ‘فردریش اشتیفت’ خرم آباد را به مقصد تهران ترک می کند که انتظار می رود با رایزنی های مفید و موثر گام مهمی در راستای ارتقا مبادلات تجاری لرستان برداشته شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کیوان در گفته :

متاسفانهمترجمی در سازمان استان نداریم و مسولین به فکر استخدام مترجم نیستند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :