کد خبر : 59152
تاریخ انتشار : ۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 192 بازدید

تقدیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از ورزشکاران جانباز و معلول ایرانی مسابقات پاراآسیایی

 میرملاس نیوز: در پی موفقیت کاروان ورزشی جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران در بازی های پاراآسیایی اینچئون کره جنوبی، آقای خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به کسب ۱۲۰ مدال از سوی ورزشکاران ایرانی شرکت کننده در مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۴، کسب این موفقیت را […]

رهبری

 میرملاس نیوز: در پی موفقیت کاروان ورزشی جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران در بازی های پاراآسیایی اینچئون کره جنوبی، آقای خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به کسب ۱۲۰ مدال از سوی ورزشکاران ایرانی شرکت کننده در مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۴، کسب این موفقیت را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.
  پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رییس کمیته ملی پارالمپیک، خاطرنشان کردند: از موفقیتهای افتخارآمیز شما عزیزان بسیار خرسند شدم و به یکایک شما عزیزان سلام میفرستم.
متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:
بسمه تعالی
از موفقیتهای افتخارآمیز شما عزیزان بسیار خرسند شدم. عزم و همت جوانان در همه‌ی عرصه ها چنین دستاوردهای باارزشی را به همراه دارد. به یکایک شما عزیزان سلام میفرستم. ارتباط قلبی با معنویات را قدر بدانید. خداوند یار و نگهدار شما باد.
سید علی خامنه ای

۳ آبان

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :