کد خبر : 59256
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 247 بازدید

قاتل عرشیا 3 ساله در دورود دستگیر شد

  رئیس پلیس آگاهی ‌لرستان از دستگیری قاتل پسر بچه سه ساله به نام عرشیا در شهرستان دورود خبر داد.  به گزارش میرملاس، قدرت‌الله دالوند صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: ماموران آگاهی استان لرستان با خبر شدند‌ چند روزی است، پسر بچه‌ای سه ساله به نام عرشیا در شهرستان دورود گم شده […]

13920303000095_PhotoA

 

رئیس پلیس آگاهی ‌لرستان از دستگیری قاتل پسر بچه سه ساله به نام عرشیا در شهرستان دورود خبر داد. 

به گزارش میرملاس، قدرت‌الله دالوند صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: ماموران آگاهی استان لرستان با خبر شدند‌ چند روزی است، پسر بچه‌ای سه ساله به نام عرشیا در شهرستان دورود گم شده و از سرنوشت وی خبری در دست نیست.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس آگاهی دورود با اقدامات اطلاعاتی و گسترده سرنخ‌های از این پرونده را ردیابی و به یک ‌خانم مظنون شدند و ‌وی را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

دالوند افزود: فرد مظنون که خانمی 20 ساله و همسایه پسر بچه مقتول است در ابتدا منکر ارتکاب قتل و هرگونه جرمی شد که در نهایت در بازجویی فنی و پلیسی به قتل عمد اعتراف کرد و گفت‌ در غفلت خانواده مقتول عرشیا‌ را دزدیده و وی را در یک سطل آب خفه کرده و جسدش را درون کیسه‌ای در سطل زباله شهرداری مخفی کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان لرستان با اشاره به اینکه جسد پسر بچه کشف شده است، تصریح کرد: قاتل انگیزه این قتل را اختلافات قبلی با خانواده مقتول اعلام کرد و همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آساره در گفته :

صد رحمت به حیوان
حیوان هیچ وقت هم نوع خود را نمی درد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :