کد خبر : 59326
تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 55 بازدید

نهمین حادثه ریلی در حوزه لرستان / عدم شفاف سازی جزییات

  اوایل وقت امروز قطار ریلی مسیر تهران – اهواز در حوزه لرستان از مسیر خارج شد و این در حالی است که تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر از مدیر کل راه آهن لرستان بدون نتیجه مانده است.به گزارش “میرملاس” به نقل از ایرنا، بنا بر اظهارات مسوولان استان خوزستان واگن باری در ایستگاه کشور […]

IMG08363100

 

اوایل وقت امروز قطار ریلی مسیر تهران – اهواز در حوزه لرستان از مسیر خارج شد و این در حالی است که تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر از مدیر کل راه آهن لرستان بدون نتیجه مانده است.
به گزارش “میرملاس” به نقل از ایرنا، بنا بر اظهارات مسوولان استان خوزستان واگن باری در ایستگاه کشور از ریل و منجر به انسداد مسیر شده است.
مدیر کل ستاد حوادث غیرمترقبه استان در این خصوص گفت: هفت واگن باری در ایستگاه کشور ، محدوده پاپی شب گذشته از ریل خارج شده است.

رضا آریایی افزود:تاکنون درخواستی برای دریافت اتوبوس و انتقال مسافر از این ایستگاه نشده که با توجه به این مهم، این مشکل در محدوده راه آهن بوده و مدیریت بحران تا این لحظه در این راستا ورود نکرده است.

وی ادامه داد: منطقه مورد نظر به هیچ عنوان ماشین رو نیست وجابجایی تنها از طریق قطار انجام می شود.

این نهمین حادثه ریلی در هفت ماه گذشته بوده که تاکنون تلفات جانی نداشته اما خسارات بسیاری به محیط زیست استان وارد شده است .

گفتنی است تلاش های ایرنا برای تماس با مدیرعامل راه آهن لرستان بدون فایده مانده و علیرغم تماس های فراوان، تلفن همراه این مدیرکل پاسخگو نمی باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوهدشت لرستان در گفته :

خطوط ریلی واقع در استان لرستان با گذشت 80 سال بسیار فرسوده شده اند لذا پروژه خط دورود -خرم آباد اندیمشک هرچه سریعتر بایستی به اتمام برسد در غیر این صورت حوادث خطرناکتری در کمین راه آهن می باشد .با توجه با اینکه همه خطوط لرستان در منطقه بسیار سخت کوهستانی می باشند و در این مناطق فرسایش خاک بسیار است هر روزه حوادث ریلی نیز افزایش می یابد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :