به گزارش میرملاس نیوز ؛ سومین دوره انتخابات هیأت مدیره خانه مطبوعات لرستان صبح امروز ۹ آبانماه در محل سالن شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمآباد با حضور جمعی از مسوولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و مطبوعات و خبرگزاریهای استان برگزار شد.
پس از برگزاری انتخابات عزت چنگایی از هفتهنامه بامداد لرستان، کیانوش رستمی از هفتهنامه سیمره، بهرام رشیدینیا از دوهفتهنامه لرستان امروز، فاطمه کردعلیوند از خبرگزاری موج، رضا طولابی از پایگاه خبری یافته، محمود داودینژاد از خبرگزاری برنا و حسن نجفوند از سرپرستی روزنامه کار و کارگر در بخشهای مختلف حائز اکثریت آرا شدند.
بر اساس این گزارش، فیروز اسماعیلینژاد و آزاده پسندیده نیز به عنوان بازرس هیأت مدیره اکثریت آرا را به خود اختصاص دادند.
در این انتخابات ۳۶ نفر در حوزههای مختلف کاندید شدند که چند تن از این آنها پیش از آغاز رایگیری انصراف دادند.
قابل ذکر است ۷ عضو هیأت مدیره دوره دوم یعنی حسن مرادی(جمهوری اسلامی)، فرج مرادی(فخر لرستان)، محمدجعفر ایرانی(بیان لر)، محمدرضا جایدری(یافته)، ابراهیم شریفی(ایسنا)، حسن ایزدی(خبرگزاری آریا) و فیروز اسماعیلینژاد(کاسیت) در این دوره هیچکدام کاندیدای عضویت در هیأت مدیره خانه سوم نشدند و در این بین فقط فیروز اسماعلینژاد برای بخش بازرسی خانه نامنویسی کرد که موفق شد به عنوان بازرس خانه انتخاب شود.
نتایج کامل شمارش آرا
بخش مدیران مسوول :
۱- عزتالله چنگایی از بامداد لرستان با ۸۰ رأی
۲- بهرام رشیدینیا از لرستان امروز ۳۹ رأی
۳- احمد ترکزبان از پیغام بروجرد ۲۸ رأی
۴- مرتضی بوربور از فرهنگ بروجرد ۲۰ رأی
۵- فریبا سلیمانی از آفتاب شهر (بروجرد) ۱۹ رأی
۶- مهناز شلکهبیرانوند از سفیر افلاک ۱۴ رأی
۷- حسینرضا جمشیدی از لروند ۶ رأی
۸- حجتالله والیزاده از ایوار ۴ رای
۹- محسن دهقاننژاد از نگین اشترانکوه (ازنا)
بخش خبرنگاران :
۱- کیانوش رستمی از سیمره ۶۶ رأی
۲- محمود داودینژاد از خبرگزاری برنا ۵۶ رأی
۳- رضا باقریطولابی از یافته ۴۰ رأی
۴- محمد فیضی از قدس ۳۰ رأی
۵- محمود کوماسجودکی از فارس ۲۹ رأی
۶- سهراب فرشاد از تبلور اندیشه ۲۸ رأی
۷- صغری سپهوند از افلاک ۱۷ رأی
۸- آتوسا رحمتی از بهار سلامت ۱۱ رأی
۹- غلامحسین گرشاسبی از قدس ۹ رأی
سید محمد قاسمی از متارخ (انصراف داد)
بخش سرپرستی رونامههای سراسری
۱- حسن نجفونددریکوندی از کار و کارگر ۴۲ رای
۲- وحید بیرانوند از ایران ۲۴ رای
۳- مهنوش ملکی از روزنامه جوان ۲۲ رای
۴- علیقدرت نجفی و سجاد رضائی از شرق ۱۶ رای
بخش دفاتر خبرگزاریهای سراسری :
۱- فاطمه کردعلیوند از خبرگزاری موج ۴۴ رای
۲- رامین جانیپور از خبرگزاری ایسنا ۳۸ رای
۳- صدیقه حسینی از خبرگزاری مهر با ۳۲ رای
بخش بازرسان :
۱- فیروز اسماعیلینژاد از کاسیت ۵۳ رای
۲- آزاده پسندیده از طلوع لرستان ۴۱ رای
۳- رضا میرزایی از طلوع ورزش ۳۳ رای
۴- رضا حبیبی از همبستگی ۳۱ رای
۵- محمدناصر بهاری از تبلور اندیشه ۲۸ رای
۶- فهیمه ساکی با ۱۲ رای
فاطمه حسینی از مهر و مهدی رضاپور از همشهری (انصراف دادند)
اعضاء سومین دوره خانه مطبوعات لرستان :
بخش |
اعضاء اصلی |
عضو علیالبدل |
بخش روزنامهگاران و خبرنگاران |
کیانوش رستمی، محمود داوودینژاد و رضا باقریطولابی |
محمد فیضی و محمود کوماس جودکی |
بخش مدیران مسوول نشریات محلی |
عزتالله چنگایی و بهرام رشیدینیا |
احمد ترکزبان |
حوزه دفاتر خبرگزاریها |
فاطمه کردعلیوند |
رامین جانیپور |
بخش سرپرستی روزنامههای سراسری |
حسن نجفوند |
وحید بیرانوند |
بازرسان |
فیروز اسماعیلینژاد و آزاده پسندیده |
برگرفته از پایگاه اطلاعرسانی خانه مطبوعات استان لرستان