کد خبر : 5945
تاریخ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 50 بازدید

تارتار: گهر پديده ليگ برتر مي‌شود

سرمربي جديد تيم فوتبال گهر دورود لرستان گفت: قصد داريم با جذب چند بازيكن با تجربه و حفظ اسكلت تيم با قدرت در فصل آينده ليگ برتر حاضر شويم و پديده رقابت‌ها باشيم. به گزارش میرملاس نیوز و به نقل ازایسنا؛ مهدي تارتار با بيان اينكه مشكلات تيم فوتبال گهر زياد است، اما هدف، تشكيل […]

سرمربي جديد تيم فوتبال گهر دورود لرستان گفت: قصد داريم با جذب چند بازيكن با تجربه و حفظ اسكلت تيم با قدرت در فصل آينده ليگ برتر حاضر شويم و پديده رقابت‌ها باشيم.
به گزارش میرملاس نیوز و به نقل ازایسنا؛ مهدي تارتار با بيان اينكه مشكلات تيم فوتبال گهر زياد است، اما هدف، تشكيل تيمي شايسته براي استان لرستان است، اظهار کرد: سعي ما اين است كه در گهر به گونه‌اي كار كنيم كه در پايان فصل آينده ليگ برتر جايگاه مناسبي را از آن خود كند و در واقع مي‌خواهيم پديده ليگ برتر باشيم.
وي درباره وضعيت تيم فوتبال گهر هم گفت: مطمئناً تيم از نفرات خوبي برخوردار بوده است كه بدون پشتوانه مالي به ليگ برتر آمده و به همين دليل نفراتي كه براي تيم زحمت كشيدند، براي ما ارزشمند هستند. البته ما براي تقويت تيم نيازمند جذب چند بازيكن جديد هستيم. چون لیگ سيزدهم قرار است 16 تيمي باشد و ما ناچاريم تيم خود را بهتر كنيم.
تارتار درخصوص بازيكنان فصل گذشته گهر، عنوان كرد: هنوز بررسي جامع و كاملي روي آن‌ها انجام نداده‌ام، اما فيلم بازي‌ها را خواهم ديد و در تمرين‌هاي پيش رو همه را زير نظر مي‌گيرم تا بهترين‏ها را در تيم نگه داريم. تمرين‌هايمان را از امروز آغاز مي‌‌كنيم.
تيم فوتبال گهر به‏علت آماده نبودن ورزشگاه تختي دورود ناچار است بازي‌هاي ابتداي فصل خود را در شهر ديگري برگزار كند. سرمربي جديد اين تيم در اين رابطه هم گفت: بازي كردن در شهر ديگر اصلاً خوب نيست. من از مسوولان استان مي‌‌خواهم كه هر چه سريع‌تر ورزشگاه تختي دورود را آماده كنند تا با انجام بازي‌هايمان در آن محل از حمايت و پشتيباني هوادارانمان بهره‌مند شويم.
تارتار كه پيش از اين هدايت تيم‌هاي راه‌آهن و داماش را در ليگ برتر بر عهده داشت با كار در تيم‌هاي كم بضاعت آشنا است. وي درباره ويژگي‌هاي كار كردن در گهر، بیان داشت: شرايط در گهر سخت‌تر است؛ چون تجربه كم بازيكنان اين تيم در بازي در ليگ برتر مي‌تواند مشكل ساز شود. البته به جز شش يا هفت تيم بودجه‏دار و متمول، ساير تيم‌ها با مشكل مالي روبرو هستند. به هر حال ما سعي مي‌‌كنيم با جذب چند بازيكن با تجربه ليگ برتري شرايط خوب را براي اين تيم مهيا كنيم.
وي در پايان با بيان اين كه فهرست بازيكنان مورد نظرش را به باشگاه ارائه داده است، تاکید کرد: هدف ما در فصل آينده در وهله اول اين است كه در ليگ برتر باقي بمانيم، اما نيم نگاهي هم به ميانه‌هاي جدول داريم.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

منصور گراوند در گفته :

آقای تارتار یکی از مربیان خوب و آینده دار کشورمون هستن ولی ای کاش آقای مهابادی را نگه میداشتن . به امید موفقیت گهر در لیگ دوازدهم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :